Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Több kérdésem is lenne egy...

Több kérdésem is lenne egy tápszeres babáról akit hozzá táplálunk. Kérdéseket lent leírom. Paramami vagyok és a google a “barátom” ill ellenségem, de mivel nincs kitől segítséget kérnem ilyenben kénytelen vagyok hozzá folyamodni. Ez így normális?

Figyelt kérdés

Kétségek gyötörnek, hogy rendben van e a babám?!

Megrögzötten figyelem nehogy valami lemaradása legyen, vagy nehogy autista legyen. Tudom csesszem meg hogy ilyen vagyok! Utálom is magam. De válaszolnátok hogy ezek így rendben vannak e?

1) Etetés közben elfogy a táp, mert nem tudom kiszámolni mikor mennyit eszik, gyorsan keverek neki még, de akkor már nem akar enni, pedig előtte evett volna még. Ez volt így másnál is?

2) Nem mindig figyel a nevére.

3) Az újamat nézi amikor mutogatok neki.

4) Nem akar forogni, de kúszik

5) Társaságban nagyon nyugodt, csak nézelődik.

6) Ha ül akkor sokszor “lóg” a feje, ha mutatunk neki valamit akkor persze rögtön felemeli.


A baba 6,5 hónapos


Most így hogy le írtam én is nézek, hogy rendes vagyok e, de szeretnék választ kapni. Dokit kérdezem nem mond rá semmit. Pedig már annyi hülyeséget megkérdeztem, de nekem nem hülyeség. Van egy ismerősünk aki riogatott betegségekkel. Nekem nem is kellett több, azóta tisztára készen vagyok idegileg. Kérlek titeket ne essetek nekem. Van elég bajom. Ha tudtok válaszoljatok. Köszönöm.



ápr. 2. 21:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%

Ez így minden rendben van. Ne aggódj. Próbálj kicsit megnyugodni.

Vagy segítséget kérni egy szakembertől. Itt lesznek olyanok akik lehülyéznek. De hidd el nem vagy az! Csak nagyon tapasztalatlan. Tudom milyen az, ha az embert folyamatosan riogassák. A google meg mindig valami rosszat fog írni.

ápr. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Ültetni tilos! Amelyik orvos ilyet javasol, az nem való orvosnak.

Pont ettől lesz gikszer a mozgásfejlődésében.

Autista pedig nem lesz egy gyerek, hanem vagy annak születik, vagy nem.

ápr. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Na fasza! Pont ma van 2 hete hogy az orvos ezt mondta, akkor volt fél éves. Most akkor már árthattam neki?
ápr. 2. 22:23
 4/15 anonim ***** válasza:
89%

Igen,árthattál. Akár 10 hónapos is lehet,mire felül/kiül. Addig bizony félfekvő helyzetben kell etetni is. Pl pihenőszékben.


Az orvost meg hagyd ott. Gondolom, öreg.

ápr. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Igen, az. Basszus. Köszi a válaszod.

Hát ez van akkor aggódom tovább, hogy most meg elrontottam.

ápr. 2. 22:44
 6/15 anonim ***** válasza:
92%

Tényleg hülye az orvosod, akkor ültetheted ha már magától ül.

Amikor kezd állni ne sétáltasd az sem jó, sem a komp, az jó amit egyedül csinál segítség nélkül

ápr. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
98%

Hú, tényleg orvost kéne cserélni, mert ha te paragép vagy, ő meg hülyeségeket javasol, akkor nem lesz jó. De azért most ne kezdj el ezen is parázni. (Köszönjük #6😂). Már ne ültesd többet, egészen addig, amíg magától ki nem ül.

A többivel nincs semmi baj.

ápr. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszaitokat. Nem baj, megszoktam h sík ideg vagyok. 😅 csak jó lenne már picit “egészségesebben” élnem.

Meg jó lenne ha tovább nem ártanék a babámnak. Mert annyira rossz anyának érzem magam néha.

ápr. 2. 23:24
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológust vagy pszichiátert keress fel. Nekem el kellett mennem pszichiáterhez, igaz, orvossággal, de nagynehezen kilábaltam a problémáimból. Tudom ott a gyereke meg minden, de ettől neki rosszat nem teszel, és ahogy olvasom nem szoptatsz. Egy próbát megér esetleg.
ápr. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%

1. A gyerek rendben van, ne aggódja, minden leírt dolog normális.

2. Az ijesztgetős ismerőst elküldeni a f@szra és jegelni vele a kapcsolatot.

3. A gyerekorvost lecserélni, az ültetés nettó baromság, 30 évvel ezelőtti ajánlás, a tudomány meg fejlődik. Boztos van jobb doki is a környéken.

4. Keress egy pszichológust. Nem, nem vagy hülye, de ha így marad, akkor megmérgezed magad számára a legszebb kisgyermekes éveket, és tönkreteszed a gyerkőcöt is, mert átviszed rá a paráidat. Ezt gondolom te sem akarod.

Szóval hajrá, mély levegő és vágj bele a változtatásokba.😉

ápr. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!