Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek normális az ha a...

Szerintetek normális az ha a legjobb barátod/barátaid az ellenségeiddel barátkozik?

Figyelt kérdés
A legjobb barátaim azokkal jópofiznak akik engem gyülölnek és ezt ők is tudják, mert az illetők elég nyilvánosan kimutatjak. És ha felhozom nekik hogy én inkább velük lennék és ne menjünk olyan programra ahol ezek az emberek ott vannak akkor rendesen leszidnak (egyébként nem azért utalnak mert annyira bunkó vagyok vagy hasonló hanem összejottem egy fiúval aki igen népszerű azóta én vagyok a világ legnagyobb k***ája
2020. jún. 19. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Én eleve nem eresztek össze két barátot, pont azért, mert ha nem jönnek ki abból csak a baj van. Külön megyek programokra velük.
2020. jún. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

Én is voltam ilyen helyzetben férfi létemre, hogy a legjobb barátom meg ismerőseim elkezdtek az ellenségeimmel barátkozni

Amikor kérdőre vontam őket, hogy mégis ezt most mire véljem azt felelték, hogy "nekik nincs bajuk az illettővel"

Hát nekem meg volt bajom az illettővel úgyhogy megszakitottam a barátságot a barátaimmal inkább, mielőtt még hátbaszúrna valamelyik

Az ilyen barát aki az ellenségeddel barátkozik az nem barát

2020. jún. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De ez nem két baráti kör, egy osztály vagyunk de egyébként általában ők is szidják őket és így nem tudom mire vélni
2020. jún. 19. 12:17
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem normális. Azzal barátkozik akivel akar. Független attól hogy ellenség vagy nem.
2020. jún. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az állítólagos barátaidnak nincs sok beleérző képességük. Szerintem ez nagyon figyelmetlen. Nem törődnek se az érzéseiddel, se a kéréseddel, sőt szídást adnak megértés helyett. Én nem barátkoznék velük.
2020. jún. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a 2-essel. Ha nekik az nem elég bajuk az illetőkkel, hogy veled azok bunkók, akkor ennyibe néznek téged.
2020. jún. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!