Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Több kérdésem is lenne egy...

Több kérdésem is lenne egy tápszeres babáról akit hozzá táplálunk. Kérdéseket lent leírom. Paramami vagyok és a google a “barátom” ill ellenségem, de mivel nincs kitől segítséget kérnem ilyenben kénytelen vagyok hozzá folyamodni. Ez így normális?

Figyelt kérdés

Kétségek gyötörnek, hogy rendben van e a babám?!

Megrögzötten figyelem nehogy valami lemaradása legyen, vagy nehogy autista legyen. Tudom csesszem meg hogy ilyen vagyok! Utálom is magam. De válaszolnátok hogy ezek így rendben vannak e?

1) Etetés közben elfogy a táp, mert nem tudom kiszámolni mikor mennyit eszik, gyorsan keverek neki még, de akkor már nem akar enni, pedig előtte evett volna még. Ez volt így másnál is?

2) Nem mindig figyel a nevére.

3) Az újamat nézi amikor mutogatok neki.

4) Nem akar forogni, de kúszik

5) Társaságban nagyon nyugodt, csak nézelődik.

6) Ha ül akkor sokszor “lóg” a feje, ha mutatunk neki valamit akkor persze rögtön felemeli.


A baba 6,5 hónapos


Most így hogy le írtam én is nézek, hogy rendes vagyok e, de szeretnék választ kapni. Dokit kérdezem nem mond rá semmit. Pedig már annyi hülyeséget megkérdeztem, de nekem nem hülyeség. Van egy ismerősünk aki riogatott betegségekkel. Nekem nem is kellett több, azóta tisztára készen vagyok idegileg. Kérlek titeket ne essetek nekem. Van elég bajom. Ha tudtok válaszoljatok. Köszönöm.



ápr. 2. 21:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
83%

Eltiltanám az ilyen barom orvost a gyerekektől.

Védőnő se mondta hogy nem szabad????

A többi meg teljesen rendben van

ápr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én még annyit tennék hozzá az előttem leírtakhoz, hogy teljesen felesleges azt figyelni, hogy nehogy autista legyen, mert egyrészt kábé minden kisgyereknél van valami a fejlődése során, ami akár autista tünet is lehet, holott az esetek jó részében nem az, másrészt éppen ezért az autizmus akkor merül csak fel, ha már sok ráutaló tünet van, és 3-4 éves kor előtt egy kisgyerekre sem fogják kiadni a diagnózist ez esetben sem. Vagyis egy 6,5 hónapos babánál ezen legalább ne kattogj.
ápr. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
“Ültetni” úgy lehet, ahogy egy pihenőszékben ül vagy az autós ülésben, félig fekve. Azt sem egész nap, csak alkalomszerűen. Amúgy teljesen rendben van a babád, ne aggódj! Ha aggódsz a mozgásfejlődése miatt, beszélj egy Dévényessel, ártani nem fog ha egyszer ránéz. Aki meg itt lehülyéz bárkit és nem segítő szándékkal válaszol, annak hasonló segítséget kívánok amikor bármiben elakad.
ápr. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
64%

Ilyen válaszolókkal van tele a gyakori mint itt az első! De nem baj! Kell ilyen is. Te nem vagy hülye! Ellenben az első azon kívül ahogy te jellemezted, én még hozzátenném hogy egy szánalmas kis senki lehet! Milyen válasz ez?? Hülye vagy és ne ültesd (,!)

Annyi esze lehet mint egy marék lepkének! Kíváncsi lennék az ilyenekre élőben…. Van egy elképzelésem, hogy enyhe fintorral nézném meg tetőtől talpig és a közelébe se… csak itt tud érvényesülni névtelenül és gondolom máshol se!

Most azért fejtettem ki a véleményem, mert ritkán teszek fel kérdést, de minimum nálam is akad egy ilyen paraszt! Szégyelld magad 1# dehát fel se fogod miért kell, akkora “hülye” vagy!

ápr. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
ápr. 4. 08:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!