Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ennyi nyűgösködés normális?

Ennyi nyűgösködés normális?

Figyelt kérdés
Első baba, nem tudom hogy mi számít normálisnak. Piciként is nagyon sírós volt. Most 6 hónapos, szinte egész nap nyűgös. 2 foga már kint. Forog minden irányba, még nem kúszik. Már ötletem sincs mi lehet a gond. Mennyi nyűgösködés normális? Éjszaka gyakran kel, nappal alszik 2-3x, összesen 2,5-3 órát. Nem tudom már hogy tudnék aegíteni neki, tanácstalan vagyok. Ölben már alig birom cipelni…
ápr. 4. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Kimerültél és érzi rajtad, hogy feszültebb vagy es ez nyugtalanítja. Ördögi kör. Te mar nem tudod megnyugtatni mert te magad is zaklatott vagy es az ragad rá
ápr. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Normalis, emlekszem, hogy olyan 5-7 hos kora kozott hasznaltuk a legtobbet a csatos hordozonkat, nem veletlenul :D

Aztan elkezdett kuszni es mar abszolut nem akart 0-24 a kezemben/hatamon lenni.

ápr. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az lemaradt hogy ölben ha el van akkor csak úgy hogy löki magàt előre, mutatva merre vigyem. Vagy ölben is csak feszeng…
ápr. 4. 17:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem a fogkijövések kezdetétől emelkedett meg a nyűglődések száma/ mértéke?

Amikor jön ki az új fog, átszakítja az ínyt, teljesen kellemetlen, diszkomfortos érzés. (Nem értek hozzá. Azt tudom, hogy nem volt komfortos, amikor jött ki a bölcsességfogam.) Lehet, hogy csak ez a baja a gyereknek, nem egyéb; de én nem értek hozzá.

ápr. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Van egy fejlodesi szakasz, amit ugy neveznek, hogy “unatkozo felevesek”. Nyuglodik, mert nem tud meg helyet valtoztatni. Valoszinuleg errol van szo. Eleg idegorlo idoszak volt ez nalunk is.
ápr. 5. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!