Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A védőnő azt mondta , ez...

A védőnő azt mondta , ez normális, de nem tudom ,mit gondoljak?

Figyelt kérdés

8 hetes a babám és két hete , de talán több is elkezdett nyálzani. Nyilván nem a foga jön, így kérdeztem a védőnőt, hogy ez mitől van és valami olyasmit mondott, hogy ilyenkor már megváltoznak az emésztő enzimek a gyomrában , amiatt termelődik több nyàla, ami nyilván ki is folyik. Ez nem is lenne baj, van nyálkendője egy rakás, de van hogy félrenyeli a sok nyálát, éjjel meg többször hallom, hogy köhög, öklendezik, de mikor megyek a kisàgyàhoz megnézni, békésen alszik, tehát nem bukott meg semmi, ezért gondolok arra, hogy a nyálát nyeli félre éjjel.

Másnak a babája is csinál ilyet? Van valami megoldás rá? Mert szerintem fel sem ébred arra, hogy öklendezik a nyáltól és marha félelmetes hallani sokszor. És hát nappal meg latom is, hogy folyik a nyàla, vagy tiszta nyálbuborék a szája. csak nehogy megfulladjon, attól félek, csak ilyen felületesen alszom, mert hallgatom, hogy milyen hangot ad ki.


márc. 28. 03:39
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy nappal nem oklendezik tőle és csak párat köhint nappal néha a nyál miatt.
márc. 28. 03:41
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
A fogcsírák akár hónapokkal azelőtt elkezdhetnek mozogni, hogy a fogak kibújnának...
márc. 28. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Kettes, ez nem tudtam. És ettől már lehet nyálzás?
márc. 28. 03:50
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Próbálj aludni :)
márc. 28. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Igy nem tudok, hogy fuldoklik a gyerek.
márc. 28. 03:59
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Légzésfigyelőd nincs?
márc. 28. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
92%
Van aki foggal születik, van akinek már 2 hónaposan kijön, nincs olyan hogy nem lehet a foga, mert túl kicsi...
márc. 28. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
89%

Az nem fuldoklas h kohint paraz odarohansz es alszik.


A felnott emberek is szoktak kohogni nagyot nyelni az almukban ...


Nincs baja

márc. 28. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozni tudok csak a többiekhez. A fogcsírák már simán mozoghatnak az inyében ami előidézheti a nyálzást már most.
márc. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyanez volt és a fiam még 5 hónapos sem volt és kibújt az első fogacskája. Nem tud megfulladni a nyálában nyugi aludj addíg míg tudsz.
márc. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!