Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fekete hajjal született...

Fekete hajjal született babátok haja olyan maradt, vagy változott a színe?

Figyelt kérdés

Kíváncsiságból kérdezem, nyilván majd az enyemnel kiderul milyen lesz a haja.

1 hetes múlt, dús sötétbarna majdnem fekete hajjal született. Eléggé meglepett, a nővérenek világos barna, ritkább haja volt, ami azóta vörös lett, mint az apukájanak.

Nekem barna a hajam, tehát boven lehet, hogy a kicsi barna hajú lesz/marad végül.

Nalatok hogy alakult a kicsi haja?



ápr. 7. 12:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A fiam nagy sötétbarna hajjal született, mint én. Most 13 hónapos, most világosabb barna (szinte sötétszőke), de valószínűleg neki is majd besötétedik újra, mint nekem, mert sötét a hajam.

Az apja kicsi korban szőke volt, és kopaszon született. Most világos barna.

ápr. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét gyerekem dús sötétbarna hajjal született. A fiamnak maradt is ilyen színű (mint az enyém). A lányom most 3,5 éves világosbarna, néhol már szőkébe hajló a haja. Ő inkább a férjemre ütött.
ápr. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Suru, hosszabb fekete hajjal szuletett, 3 honapos korara kihullott az osszes es tok kopasz lett.

3-7 hos kora kozott szinte kopasz is volt, nagyon picike haja volt, majd szokesbarna haj nott neki vissza. Ebbol szerintem neki vegul sotet barna haja lesz, mert ahogy no, ugy sotetedik neki.


A legtobb ujszulott amugy sotet hajjal (vagy haj nelkul) es kek szemmel szuletik, ebben semmi nincs.

ápr. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Sötétbarna hajjal született, 2 éves korára tejföl szőke lett, szinte fehér. Most 6, még mindig világos szőke (picit sötétebb, mint kicsinek volt, már nem fehér szinte, de világos szőke). Valószínűleg fog még sötétedni, de barnára annyira nincs esély, mert az apja sötétszőke és középszőke, valahol ott fog megállni szerintem ő is.
ápr. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Unokaöcsém tiszta fekete hajjal született, most 2 éves és aranybarna haja van.


Apukám a kiskori képein full szőke, nagymamám elmondása alapján szinte fehér volt a haja. Most teljesen fekete. 😁

ápr. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Lányom is fiam is nagyon sötét hajjal születtek.

Aztán szépen világosbarna lett mindkettőnek.

ápr. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Én nagy fekete hajjal születtem, később világosodott, gesztenyebarna voltam mindig is, viszont a dús haj megmaradt.

A lányom vörös, ugyanezzel az árnyalattal született, ami maradt neki később. Születésekor sok haja volt, aztán kb. 3 éves koáig nagyon gyenge, vékonyszálú volt neki, majd utána elkezdett brutál erősödni, most rengeteg haja van.

A fiam sötétbarna hajjal született, most is olyan neki. Sok haja volt születésekor is és most is.

ápr. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem mind a 4 sötétbbarna hajjal született,majd kiszőkültek,kamasz korukra meg bebarnult ismét a hajuk.
ápr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én olyan sötét hajjal születtem, mint a babád. Ovira már sötét szőke volt. Most szerintem seszínű, a fodrászok szerint gyönyörű. Attól függ, hogy esik rá a fény, többnyire világosbarna, helyenként enyhén vöröses beütéssel. Illetve most terhesen kicsit besötétedett.
ápr. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én is, lányom is, fiam is 3-4 centis fekete tüsi hajjal született.

Nekem aranyszőke lett, majd 6 évesen bebarnult.

Lányom sose volt kopasz, észrevétlenül hullt ki és lett helyette világosbarna féléves korára. Most geszenyebarna 8 évesen.

Fiamnak kihullott, kis kopasz volt 3-4 hónaposan, majd aranyszőke loknis haja lett. Most is szőke 5 évesen.

ápr. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!