Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van aki jár hasonló cipőben?

Van aki jár hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
Sziasztok . Van egy 9hetes kislanyom. Az elmúlt 2 napban nagyon sírós. De olyam szinten hogy, nem tudom megnyugtatni. Semmi nem használ. Sokszor sírok én is már vele együtt mert nem bírom h nem tudom h mi a baja nem tudok segíteni neki. Pár biztató szóra lenne szükségem mert már nagyon el vagyok keseredve .
ápr. 9. 13:07
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Orvos? Nyílván fáj valamilye.
ápr. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
O azt mondja hogy a hasa ma délelőtt beszéltem vele. De nem hiszem h a hasfajas ha ölbe van elmulik
ápr. 9. 14:03
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Idő, nagyon érzékenyek a frontokra.
ápr. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha felveszed, nem sír? Akkor valószínűleg tényleg front vagy a szél miatt lesz, hamarosan elmúlik, kitartást!
ápr. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ha az ölembe fektetem mint mikor cicizik akkor sír viszont ha függőlegesen fogom akkor nem
ápr. 10. 20:02
 6/10 anonim ***** válasza:
Rezgos pihenő szek!! Minket megmentett. Nekem 6. Héttől fogva nagyon hasfajos volt a baba.
ápr. 11. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nekünk baba hinta van aminél ki lehet venni a fekvo reszet és rezeg . Abba se nyugszik
ápr. 11. 08:17
 8/10 anonim ***** válasza:
Széklete van? Milyen gyakran?
ápr. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
3 naponta de arra azt momdta a doki h meg normális anyatejes babaknal
ápr. 12. 11:57
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, az normális. Csak azért kérdeztem, hogy nem hasfájás, puki miatt sír-e. Szoktad tornáztatni?
ápr. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!