Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babám hanyatt fekve...

6 hónapos babám hanyatt fekve csapkod a kezével, meg nem tudom máshogy kifejezni úgy jár mind a két keze mintha mulatna. Ez így normális? Barátnőm lánya pont ilyen idős ő nem csinál ilyet. Aggódjak?

Figyelt kérdés

Persze mindig megy a “tiéd mit tud?”, “tiéd még nem csinálja?”

Mindig úgy érzem, hogy rossz anya vagyok, hogy nem tudom mi a normális meg mi nem, meg mit mikor kell… olyan rossz.



ápr. 13. 20:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%

Persze, ilyen korban mind egy kis hülye. Enyém is csinált érdekességeket.


By The Way: mi ez a versenyzés két anyuka között? Ez miért van? Elég kártékony és felesleges dolog.


Ne érezd rosszul magad, inkább élvezd ki ezt az időszakot, mert hamar el fog múlni. Mindent meg fog tanulni ami a mozgáshoz kell, nem tudod elrontani.

És hagyjátok ezt a hülye versenyzést, mert semmi értelme.

ápr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Esküszöm úgy örülök, hogy ezt írod! Mert már égnek áll a hajam a kérdéstől, h ti mit tudtok! Aaa mit?! Én mindjárt ordítani ( gondolom magamban ) annyira idegesítő ez számomra is.
ápr. 13. 20:23
 3/20 anonim ***** válasza:
68%

"úgy jár mind a két keze mintha mulatna"


Ez mi akarna lenni? Mit csinál a kezével, aki mulat?

ápr. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
20%

1esnek igaza van, hogy felesleges a versengés, de!


Ez úgy mégis mi, hogy lehülyézed a pár hós babákat? Jézusom ember...

ápr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%
Kerdezd a gyerekorvost, vedonot, ha aggodsz.
ápr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

3 egyforma magasságban tartja a kezét kb fejmagasságba és ritmusosan mozgatja. Kettőt erre kettőt arra 😂 viccelek.

Nem tudom le írni másképpen. Voltál lakodalomba? Tudod milyen mikor mindkét kezüket “mellmagasságba” tartja és csettintget egyik kézzel másikkal. Ezt nem hiszem hogy máshogyan el lehet magyarázni.

ápr. 13. 20:57
 7/20 anonim ***** válasza:
41%
#4 elnézést, ha magadra vetted.
ápr. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Naaaa, ne veszekedjetek. Biztosan senki sem gondolta rosszból amit írt. Nyugi. Jó éjt nektek. 🙂 és köszi a válaszokat 🙂
ápr. 13. 22:37
 9/20 anonim ***** válasza:
26%
7, hidd el, nem velem van baj...
ápr. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
76%
Sokan a "kis hülye" kifejezést "butuska" értelemben használják, inkább kedveskedö hangsúllyal. Szerintem semmi rossz nem volt az elsö válaszában, nem kell eröszakkal félreérteni
ápr. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!