Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenkatortától miért irtózik...

Pelenkatortától miért irtózik sok anyuka?

Figyelt kérdés

Napokban volt egy kérdés az ajándékba szánt pelenka tortáról, és számomra megdöbbentő volt a sok kiakadás, hogy összefogdossák, meg hogy azt biztos nem adnák a gyerekre. Egyszerűen nem értem, miért baj, ha megfogják.

Eleve miért kell azt feltételezni, hogy valaki koszos kézzel nyúl hozzá, amikor ajándékba szánja? Meg úgy egyébként is, eleve a pelus külsejét fogja meg, míg a babával a belseje érintkezik. Akkor hol a probléma?

Az is furcsa, hogy "gyűrött" lesz a pelenka, meg a levegőn állt... Attól mi baja lenne? attól még ugyanúgy felhasználható, nem? Nem élelmiszer, hogy megromoljon.

Összességében kérdem, mi a konkrét probléma a pelenkatortával? Miért félnek sokan felhasználni mert valaki hozzáért már? Mi baja lehetne tőle a babának úgy mégis?



ápr. 13. 20:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
59%

A pelenka egy szükséges kenyszercucc. Nem ajandek. Kinek az a babának anyának?

Ez kb mintha mososzer oblito sepru lapátbol csinálna vki tortát.

ápr. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%
Nem értelek. Attól, hogy valakinek ez nem szimpi, mi ezzel a baj? Miért kell ezt túlmagyarázni..:D Nem vagyunk egyformák. Aranyos dolog, de a pelenkát belőle én se használnám fel. Szerencsére mi nem kaptunk így, hanem bontatlan csomag pelenkát előre megkérdezve milyet szeretnénk. Én jobb szeretem a zacskóból felhasználni, ez van. Ettől még nem ítélem el, akinek viszont ez tetszik. Nem vagyunk egyformák.
ápr. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%

Kinek mi, mindenkinek mas problemaja van vele es ez teljesen rendben van.

Van, aki meg orul neki.

Masok vagyunk, ez miert baj neked?

ápr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%

A pelenka inkabb segitség mint ahogy egy cumisüveg vagy chicco fertotlenito.

Az ajandék az a babának esetleg egy puha rágóka, alvókendő, anyának meg nem tudom. Aminek örülne. De az nem a seprű lapát pelenka.

ápr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%
Egyébként bár ott olvastam, de nem írtam ahhoz a kérdéshez. De írták ott a betétet. Neked gond lenne e, ha megfogdossák a kibontott betétet mielőtt magad alá teszed?:D Engem az is zavarna egyébként. 2# voltam.
ápr. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%
Én mindenféle bacifóbiás vagyok mégis simán felhasználtam, még külön jó is volt, hogy picire össze voltak hajtva kevesebb helyet foglalt. A gyereknek semmi baja nem lett. Ráadásul amit belerakott, annál nem koszosabb semmi...
ápr. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%

Felesleges kérdés.

Olvasd el az ottani válaszokat, és megkapod a választ miért nem szeretik az anyukák.

ápr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nincs ilyen gondom, hogy jaj, nem nyúlnék hozzá, csak szimplán egy olyan felesleges, tűlgondolt dolognak tartom. Pelenkát ilyen formákba csomagolni, ne már, hát az pelenka és kész, nem tudom, ezt ki találja kreatívnak. Adjanak ide szimplán egy csomag pelenkát, hálás leszek, csak ne kelljen már eljátszani, hogy jaj, de szép, de tetszik, mikor az égvilágon semmit nem mozgat meg bennem, ahogy szerintem senkiben.
ápr. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
97%
8, Egyetértek. Ajándékba hoztak sokan pelenkát csomagba, tökre örültünk neki. Nem kellett ezt túl gondolni.
ápr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%
Az első lányomnal mi is kaptunk. Akkor még nagy volt, de ahogy belenott simán elhasznaltuk. Sőt nagyon bejott a pelus, úgyhogy utána sokáig olyat használtunk. Szerintem semmi gond nincs vele, számunkra igenis ajándék volt.
ápr. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!