Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtatok nagy melegben vizet a...

Adtatok nagy melegben vizet a babának?

Figyelt kérdés

Én mindenhol azt olvasom, azt is mondja védőnő, orvos, hogy nem kell. A kislányom anyatejes, max 3,5 óránként eszik. Jó súlyban van szépen hízik, 3 hetes.

Nagymama szerint ilyen melegbe kell neki vizet adni, nyáron meg aztán végképp. Rakná is a szájába a cumisüveget. Mondtam, hogy nem kell neki, de szerinte ki van száradva a gyerekem szája.



ápr. 14. 13:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
63%
Hozzátáplálásig nem kell itatni, sem az anyatejest, sem a tápszerest.
ápr. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
63%
Anyatejes babáknak nagy melegben többször kell cicit adni. A tej ennivaló, innivaló egyben. Én hozzátáplálás előtt nem adtam neki vizet.
ápr. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges
ápr. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

#10

Anyukák friss véleményére voltam kíváncsi, illetve megerősítést szerettem volna.

Van már egy lányom, de ő ősszel született, így ez nem igazán volt téma.

ápr. 14. 18:33
 15/20 anonim ***** válasza:
73%
Nyár közepén, 40 fokban született a nagyobb lányom. Nem kapott vizet, bár anyám tőlem is kérdezgette, hogy "vizes cumit se adsz neki???? :O :O :O". Nem, nem adtam még vizes cumit se. Meg semmilyet se. A cici bőven elég volt. A kicsi novemberi, ő nyilván kapott már vizet nyáron, mert a hozzátáplálást is elkezdtük, de azért nem olyan rettentő sokat, alapból ő is még a ciciből kapta a folyadékot. Egyiknek se hiányzott több.
ápr. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
73%
Hát figyu, biztos le leszek pontozva, de én bizony melegben adtam neki vizet. Igaz csak 2-3 kiskanállal, de igényelte. kb óránként kellett volna mellre tennni, mert a panelban negyedik emeleten bizony jól esett neki . És az én védőnőm bizony azt mondta, hogy próbáljam meg, látni fogom, hogy igénye van-e rá.
ápr. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
51%
#16,és mi volt a kifogásod az ellen, hogy óránként mellre tedd?
ápr. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
67%
Állitsd le nagymamit. Én itt leállítottam anyámat is meg anyóst is. NEM KELL egy babának víz. Aki akar az adjon. A babám februári, egy csepp vizet nem kapott még csak tápszert. Úgy teszel ahogy neked jó. A vélemények megoszlanak. Anyám teáztatta volna az egy hós babámat. A francnak a tea. Majd én eldöntöm mi a jó a babámnak.Tápszeres 3-4 óránként eszik nappal.
ápr. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
67%
18 vagyok.Hozzátáplálásig nem adok neki vizet.
ápr. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
17# Lehet két nagyobb tesó, akikkel egyedül volt és nem akaszthatta őket fel a fogasra, mint sokan mások.:D Nem tudom mi az oka, de nem nehéz kitalálni. Ehhez képzelőerő nem kell.
ápr. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!