Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Undorodom a baba bukásàtól?

Undorodom a baba bukásàtól?

Figyelt kérdés
Sajnos egész kicsi korom óta hányás fobiám van és most van 4 hetes kisbabàm. Nem sokszor, de előfordul,hogy néha bukik. Nem sokat, csak kicsorog a szája szélén. De én már ettől is rosszul vagyok. Tudom tudom, mi lesz majd ha hányni fog meg az ovis vírusok,stb, arra is van már terv de most nem ez a lényeg. Szóval mikor letörlöm neki, utána megyek is kezet mosni, annyira undorít a dolog. Más is van így?
ápr. 16. 11:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van, inkább szenvedek napokig, mint hogy “kiadjam”, a férjem mikor beteg volt, és véletlenül meghallottam akkor is rosszul voltam.. Viszont(!) a 14 hónapos fiam extrém bukós, még most is bukik, az valamiért nem zavar. Kórházban is voltunk vele, mert volt, hogy az egész adag visszajött neki..
ápr. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is!
ápr. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, még terhes sem vagyok. De előre bennem van a drukk, hogy terhesen hánynom kell, meg attól is, hogy ha majd a baba fog bukni. :/
ápr. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Na én a terhesség alatt hála a jóságosnak megúsztam a hányást, de ez a bukás dolog kikészít. Pedig mondom, nem egy folyton bukós babáról van szó és mégis.
ápr. 16. 13:02
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is gyakran mosok kezet, nem gond.
ápr. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bírom a hányás szagát, hangját, látványát és féltem, hogy gyerek mellett lefagyok. Erre az ellenkezője történik. Amikor rosszul van, nem érzek szagot, azonnal segítek, takarítok, mosdatok, amit kell. Egyszer sem kezdtem el öklendezni tőle. Neked is valószínűleg lesz ilyen "immunitásod" később.
ápr. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6-os! Én sem öklendezek ha más hány csak leblokkolok és nem tudok segíteni. Múltkor az egész ágyat bukta össze a baba mert nem tudott böfizni és mikor meg fekve sikerült akkor jött a 120ml kaja is. Na ott sokkot kaptam szó szerint.
ápr. 16. 16:06
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem is van hányásfóbiám.

Én arra gondolok, hogy bár valóban undi, pláne ha sok jön, de a bukás nem hányás. A hányás egy tök más biológiai folyamat. Próbálom függetleníteni a kettőt.

ápr. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%
Akkor keszitsd magad. Miota ovis a gyerrk egy evben ketszer jon a rota calici, sorban mind a 4 en,de meg a nagyszulok is hanytak,sugarban mint a sarkany. Gyereknek tartani kell a lavort meg utana kitakaritani 6x a hanyasok kozt,vagy a foldrol, agynemubol. De volt tobbszor hogy engem hanyt le,hajamba,ölembe stb . Nem lehet azt mondani,h en azt nem. :))
ápr. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ilyen fóbiám vagy legalábbis nem tudok róla, csak extrém módon undorodok a hányás szagától. Nem volt az a pelenka soha, ami annyira “kiborított” volna, mint a lányom hányós vírusa, amikor az ágy, ruhája, haja, minden olyan volt. Ilyenkor én is öklendezem minimum, vagy hányok. Sajnos végig kell csinálni, takarítani, nem tudok neked tanácsot adni, csak azért írtam, hogy ne érezd magad egyedül ezzel.
ápr. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!