Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnál is rángatózik a baba?...

Másnál is rángatózik a baba? Gyakori az ilyen? Összerezzen. Pár napja kezdte. Mintha hideg rázná. Olvastam, hogy akkor pisil. De ő nem. 7 hónapos. Jövő hétfőn kell menni az orvoshoz. De addig is tapasztaltatok ilyet? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Egyébként rendben van és jó a kedve, de mikor ez rá jön akkor olyan ijedtnek látom. Ugyan kb egy perc az egész vagy annyi se. Ja és nem álmában csinálja. Először nem is kerítettem neki nagy feneket. De mostmár aggódom.

ápr. 16. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Van bármi ami kiváltja ezt? Hang, bármi vagy csak úgy? Vedd fel videóra, hogy megtudd orvosnak mutatni. Nálunk ilyen nem volt.
ápr. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincs, illetve nem vettem észre. Néha még morog is mellé. Fel vettem, biztos ami biztos. Remélem nem nagy gond. Úgy féltem. Eddig semmi gond nem volt vele.
ápr. 16. 14:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld megfigyelni a szemét. Középre fókuszál vagy oldalra fixál, esetleg "felcsúszik". Illetve, amikor éppen "rángatózik" tapsolj előtte egy nagyot és figyeld hogy reagál-e a zajra. Azt próbáld kideríteni, hogy ilyenkor "kikapcsol-e" vagy érzékeli a külvilágot.
ápr. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!