Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babámnak koszmós a...

2 hónapos babámnak koszmós a feje! Mi a legjobb módszer a kezelésére?

Figyelt kérdés
Az arcán a bőr is hámlik. Tudom hogy a babaolajat kell használni.De hogyan?Még tapasztalatlan vagyok...
2009. jan. 5. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Vattára öntöd a babaolajat, s fürdés előtt átdörzsölöd az egész kis testét és a fejecskéjét óvatosan.
2009. jan. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmi küli.Bekened olajos vattával és utána lemosod.Mondjuk nekünk az nem vált be viszont a koszmó elleni Babe koszmó elleni sampon annál inkább.

üdv

2009. jan. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Fürdetés előtt 1 órával vastagon be kell keni babaólajal és amikor fürdeted egy vattával vagy textil pelenkával ovatósan megdörzsölöd a kis fejét ezt minden fürdetésnél megcsinálod nekem ez bevált
2009. jan. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezen az oldalon ajánlották a Babe koszmó elleni sampont (lehet, hogy a 2. válaszoló volt), kipróbáltuk, és tökéletesen bevált, pár nap alatt elmúlt tőle a koszmó.
2009. jan. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Nekünk nagyon kevés koszmónk volt, de még mindig van a kutacsán. A babe sajnos nem szedi le, pedig mindig kenem neki. Erősen nem dörzsölöm, mert rossz helyen van.
2009. jan. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is itt olvastam a Babé-ról, s nekünk is bevált. Tényleg pár nap, s eltűnik a koszmó, nem kell különféle "fogásokat" alkalmazni. Az ára mondjuk nem olcsó (1600-1700 Ft?), de megéri. Próbáld ki!
2009. jan. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!