Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi siras normalis egy 5...

Mennyi siras normalis egy 5 honapos babanal?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a kerdes adott, igazabol az erdekelne, hogy tenyleg normalis-e hogy a babam allandoan nyugos, nem jo neki semmi, sir, vagy akar torka szakadtabol ordit meg igy 5 honaposan is.

Ujszulottkent nyilvan ertheto, minden uj volt szamara. De azota is tart nalunk ez a egesz napos siras, en pedig mar kezdek atmenni zombiba, magamra sem ismerek, iszonyu turelmetlen lettem.

Gyerekorvosnak, vedononek hiaba mondtam, mindig tudjak valamire fogni. Jaj, most a 3,6 hetes aztan 3 honapos novekedesi ugras, 4 honaposan alvasi regresszio, most tegnap pedig fogzast es kezdodo szepat mondtak..

Apuka nyilvan dolgozik (amikor itthon van pihen, nem veszi at a gyereket), kulfoldon elunk, igy segitsegem sincs, 24/7 en vagyok a babaval, de en ezt nem akarom elhinni hogy normalis hogy amig elmegyek pisilni, o majdnem hanyasig uvolt a jatszoszonyegen mert egyedul hagytam. Ujszulott koratol probalom minel tobbet hordozni, de a hatam kezd nagyon fajni. Ejjel 6-10 alkalommal ebred, igy aludni se sokat tudok. Nappal 4x alszik 30 percet ugyhogy faradt nem lehet. Ehes sem lehet, iszsz baba, par napja kezdtuk a hozzataplalast is. Egeszsegileg is minden rendben, minden kotelezo merfoldkovet teljesitett eddig.

Egyszeruen nem tudom mit tehetnek.

Felebred, sir. Babakocsival setalunk, sir. Autoval megyunk, sir. Alvas elott, sir. Eves elott, sir. Arrebb megyek 3 lepest, sir.

Valaszkeszen nevelem, igy sirnihagyasrol szo sem lehet, mindig megvigasztalom. De ha barkinek van valami otlete, tapasztalata hogy mikor/mitol lenne ez jobb, kerem ne tartsa magaba mert nagyon el vagyok keseredve. Nem ilyennek gondoltam az anyasagot.


ápr. 21. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a kezedben van, akkor is sír? Vagy csak akkor van csendben, ha ott vagy vele? Nekem a 4x30 perc alvás nap közben kevésnek tűnik. Az enyém 7 hónapos múlt, de még mindig 2x kb. 1,5 órát alszik nappal.
ápr. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Valtozo, altalaban a kezemben ha jarkalok vele es beszelek hozza akkor elnezelodik. De van amikor bekattan nala valami es akkor tolja magat el tolem a labaval, fesziti ki magat a kezembol. Leulni, magam melle tenni egyatalan nem lehet, minden jatekat megunja 1 perc utan. Az a baj hogy valamennyit muszaj lenne hogy ne legyen a kezemben, mert voltak mar napok hogy nem tudtam fozni+rendesen enni tole, mert a hordozoban sem maradt meg rajtam. A tejem nyilvan egybol kevesebb lett.

Alvasat nem tudom hogy tudnam meghosszabbitani, mar nagyon reg ota igy van beallva, talan 2 honapos kora ota. Kereken 30 perc, egy perccel se tobb se kevesebb es kipattan a szeme, eselytelen visszaringatni.

ápr. 21. 11:25
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A fiam ugyanez. 13 hónapos, picit talán már jobb, de egész nap nyűgös, 1 percig se játszik el egyedül, folyamatosan foglalkozni kell vele. Kitartást, sajnos tudom milyen nehéz.
ápr. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, a mi lányunk szerintem már bőven túl van a normális határán :) de tényleg mindig van mire fognia a szakembereknek. Kitartást!
ápr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!