Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora volt a gyereketek fej...

Mekkora volt a gyereketek fej körfogata 18 hónaposan?

Figyelt kérdés

Beírtam a kisfiam méreteit egy appba ott az jött ki, hogy átlagosnál nagyobb a feje.


Jelenleg 11,4 kg, 88 centi hosszú és 50 centi a fejkörfogata.


A doktornő nem mondott semmit viszont picit be paráztam.


Egyébként 3210 gr, 51 centivel és 36 centis fejkörfogattal született.


Ennyi idősen mekkora volt a gyereketek feje?



#fejkörfogat #magasság #totyogó #18 hónapos státusz
ápr. 22. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:
33 cm fejkörfogattal született, 17 hónaposan volt 47.5 cm. Ha az orvos nem mondott semmit, én nem paráznèk rajta. Nálunk nekem is, férjemnek is alapból "kisebb", keskenyebb fejünk van.
ápr. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én fiamnak 51 cm, visszakerestem. Mindig dinnyefejű volt, viszont 2,5 éves koráig nem nőtt tovább a feje, tehát arányosabb lett. Utána is csak 1 centit, tehát nem lett belőle megaagy. A férjemre hasonlít, ő se kicsi fejű. Sapkáknál figyelni kellett, mert életkor szerintiek sose passzolnak, a cmt kell nézni.
ápr. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Kisfiamnak se nőtt sokat mióta utoljára nézzték. Egyébként nekem is nagyobb fejem van legalább is sokkal nagyobb mint a férjemé szóval gyanítom genetika lesz.
ápr. 22. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!