Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem marad a babkocsiban ?

Miért nem marad a babkocsiban ?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 3hos kislányom üvölt a babakocsiban. Bent el tudom benne altatni ha álmos de sétálni nem tudunk vele el menni. Kb 3 hete tart ez az állapot. Ritka mikor el van benne. Előtte akar 2-3 orat is el volt benne ha kelett. A hordozo részből kiszedtem a szukitot lehet az a baj az sem valt be . Tettem a fogokajara játékot az sem . A Mózes részbe fekve abszolút nem marad sem úgy ha meg emelem a hátulját. Felém néz mindig .
ápr. 29. 15:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
3-4 hónapos koráig babakocsiztunk, utána csatos hordozó volt. Nekem annyira nem hiányzik a babakocsi, elvagyunk így.
ápr. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
50%

9! Pont fordítva.

A hordozó legkevèsbè arra van, hogy abban sétáltassuk meg altassuk a babát. Az autóba való leginkább. Egy ilyen kis babát mózesba kell tenni még

ápr. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Mintha az én lányomról irtad volna a fenti sorokat. Nem marad meg tényleg 2-3hete vettem észre hogy nem szereti. Ha a hordozót csatolom a babakocsi vázra( orvoshoz a parkolóbol betolom vagy gyors bevásárlás a hordozót kiveszem az autóból rácsatolom a vázra ugye félülésben abból kilát elvan 5 percig majd sír, de sétákhoz a mózes jobb a hátának fekve na abban ordít,sétálni se járunk már kb. Aludni meg 3 hete nem igényli a karban alvást sem a ringatást, magának akar elaludni a nagysága így lerakom és megyek is dolgomra. Nem tudom miért nem szereti a babakocsit.
ápr. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

3 hós 1 hetes.

#13

ápr. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én is a hordozót csatoltam a vázra, abban nem bőgött és nem sétáltunk órákat.
ápr. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Hát nekünk is egy családi fagyizás vagy csak egy délutáni séta jol esne mert kimozdulni se nagyon tudunk így. De akkor marad a hordozo kendo aztán egyszer hátha fordul a szerencsém 😅😊
ápr. 30. 07:55
 17/20 anonim ***** válasza:
Oké 12-es mi is toltuk autós hordozóban fél órás sétákra. Semmi baja nem lett. 2 verzióm volt, vagy magamra kötöttem a hordozóban és 20 perc múlva ordított, mert ki akar nezni és fordulhattunk haza, vagy a mozesbe raktam, ahol 2 perc múlva fix ordítás vopt még ki sem léptem a kapun vele. Maradt az autós hordozó 30-40 percekre, maga volt a megváltás. Végre ki tudtunk menni. Sosem aludt el benne ezt tegyük hozzá.
ápr. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Mai napig ordít benne néha, pedig 10 hónapos. Egyszerűen ilyen fajta. Sokáig hason aludt benne, háton utálta, de akkor sem ment könnyen. Most kilát belőle de mivel nem szeret 1 helyben lenni, meg üldögélni, neha nehezen viseli. Ez van. Ja és hordozni nehéz volt már, azt jobban viselte de az sem tetszett mindig.
ápr. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Igen 17 es ez pont olyan, hogy csak napi fél òrát volt a kenguruban csak napi fèl órát hordoztam kifele fordítva csak napi fél órát volt a járássegítőben stb stb

És nyilván soha nem lett semmi baja, mégse szól mellettük semmi ajánlás nem véletlenűl.

ápr. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Jajj jó. Sosem hordoztam kenguruban, sosem hordoztam kifelé. Egy kicseszett autós hordozóban toltuk kb 1-2 hónapig,ahol döntve volt, nem ültetve. Tökéletesen fejlődött a gyerek. Nem abban aludt stb. Mondjuk én nem vagyok ekkora görcs ezen a téren.

Hason altattam babafészekben pl. külön szobában- valaki már ezért is rosszul lenne... mi a gyerekre bíztuk. Neki úgy jó, akkor úgy jó. Csak hason aludt 2 éves koráig.

Emelett nem öltöztetem túl és nem féltem túl, nincs rajta 24 fokban sapka, mint ahogy most látom a játszótéri gyerekeken- jó, hogy bunda nincs rajtuk.

Nem dimenzionáltam túl a hozzátáplálást sem. Nem sterilizáltam semmit, nem 3 napig vezettem be neki ételeket (amúgy is nevetséges ez az egész). Szóval csináltam mindent ösztönösen és láss csodát az óvodában a sok sápadt lekvár kölyök mellett ott az egészséges normális színezetű gyerekem, aki nem három percenként beteg.

Szóval az élet nem a paramamikat igazolja.

máj. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!