Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek kisbabám 6 hós és...

Mit tegyek kisbabám 6 hós és nem hajlandó a babkocsiban ülni?

Figyelt kérdés
bekötve is kifesziti magát és ordit fogalmam sincs miért van még valaki igy?
2014. szept. 28. 11:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem látott,nem akar ülni még.ilyesmire gondoltam elsősorban....adj neki kis rágcsát hatha az eltereli figyelmét
2014. szept. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Tud mar ülni egyébként? Eddig is sírt a babakocsiban?

Lehet, hogy nem érzi magat biztonságban. Merre van fordítva, menet irányban, vagy feléd?

2014. szept. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
áh sajnos semmi nem kell neki csak anyatej!se babakeksz se semmi....
2014. szept. 28. 11:30
 4/15 A kérdező kommentje:
kb 2 hónapja csinálja ezt mióta tud mozogni.tud ülni de nem fixen.tehát eldöl még.de fekve is sir meg ülve is sir.teljesen tanácstalan vagyok.csal ha alvásidö van akkor szeret benne aludni.de egyébként kifesziti magát és ordit.miért csak az én babám ilyen???
2014. szept. 28. 11:32
 5/15 A kérdező kommentje:
felém van forditva de igy is mindent lát.
2014. szept. 28. 11:32
 6/15 A kérdező kommentje:
kb 4 hós koráig imádta.azóta kifesziti magát benne
2014. szept. 28. 11:33
 7/15 anonim ***** válasza:
Az én gyerekem se nagyon szereti a babakocsit. Ha a hordozó van feltéve azt jobban bírja. Igaz, menetirány szerint még nem próbáltam tolni, lehet úgy többet látna. Bizonyos helyekre pl. kenguruban viszem, abban elvan, szeret nézelődni. Kb. 6 hòs korátòl. Persze a hátamnak nem olyan jó az immár 10,5 kg-s babámat cipelni, de ő szereti, ha úgy levegőzünk.
2014. szept. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha eldől, akkor nem tud ülni.

Kicsit megdöntve próbáltad már? Félig fekvő helyzetben.

2014. szept. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen, félig ülőben próbáld, a teljesen ülő még nagyon megterheli a gerincét. De lehet, hogy a babák azért nem szeretik a kocsit ebben a korban, mert helyhez vannak kötve. Hidd el, sokan vannak így.
2014. szept. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Félig fekvő helyzetbe állítsd a babakocsi háttámláját. Ha még nem tud ülni, akkor ne erőltesd az ülést, csak feleslegesen terheled a gerincét.
2014. szept. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!