Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Császáros mamik! Vittétek...

Császáros mamik! Vittétek magatokkal varratszedésre a kicsit? Holnap lesz egy hetes, és mennem kell, de akkor visszük őt is, annak ellenére, hogy 2-3 hétig nem kéne még kivinni? Persze, a kórházból is hazakerült valahogy.

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:
szia, én nem vittem, taxival mentem (zugló -áek vonal), várnom keleltt, mert pont szülést vezetett le a dokinő, megviszgált, klb 15 percet voltam be, liftbe hívtam a taxit, 15 perc alatt otthon voltam, addig az apjával volt..végig aludt.sztem nem jó, ha viszed, de ez csak az én véleményem...
2011. márc. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi nem vittük! Megetettem reggel indulás előtt, elaltattam. Viszonylag sok tejem volt így fejtem le neki előtte való naptól minden cumizás után, így tudtam otthon hagyni neki, ha netán felkelt volna. Nagyon jó alvókája van, ezért nem volt baj. Körülményes egy kicsit, de inkább ez minthogy kórházba vigyem. Mama vigyázott addig rá.

2011. márc. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ilyen influenzás időszakba én még a 6hetes kontrolla sem merem holnap elvinni a picit
2011. márc. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én sem vittem egyiket se. Otthon maradtak apával, esetleg nagymamával.
2011. márc. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem császárral szültem, de nem vinném. Maradjon otthon valakivel, ha magaddal viszed is kell egy plusz fő, aki addig vele van, amíg téged néznek.
2011. márc. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én vittem, nekünk 40 km-re van , ahová menni kellett, és csak szoptattam. A férjem elvitt minket, a kocsiban megvárt. ( a nődokihoz időpontra vittem), a kocsiba megszoptattam, és irány haza!
2011. márc. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mivel párom vitt el a kórházba, így vittük a kicsit is. A kocsiban megvártak, nem voltam bent max. 15 percet! Ez tavaly februárban volt.
2011. márc. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia, mi szeptember elején voltunk, nem volt más választásunk, vinnünk kellett, de végig aludt a hordozóban, a doki pedig kimondottan örült neki, hogy viszontláthatta :-) Mondjuk az én dokim nagyon barátságos :-) Az aszisztensek, orvosok is sorra megálltak mellette és nézegették, bejött az a szülész csaj is, akire aztán a császár miatt nem volt szükség :-) és csodálta a picit :-) Szóval most nem vinném be én sem, mert tényleg sok a betegség, nem tudom, hogy viszonyulna hozzá pl. a dokid, de nekem jó emlékeim maradtak meg :-)
2011. márc. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi nem vittuk, szerencsre eppen aznap latogatott meg bennunket a nagymama 350km-rol, igy vele maradt.

egyebkent vittuk volna, de ha teheted inkabb ti se vigyetek.

2011. márc. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi sem vittük, addig áthívtuk a nagyszülőket és vigyáztak rá, igaz végig aludt:)

Gyorsan megjártuk, varratszedésre mindig soronkívül behív mindenkit a dokim, de konkrétan jól le is tolt, hogy nem vittük a babát, mert látni szerette volna...

2011. márc. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!