Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól szokott rá a babátok...

Mikortól szokott rá a babátok a cumira?

Figyelt kérdés

máj. 3. 21:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
54%

Újszülöttként kapott, bár eredetileg nem akartam, de szerencsére sosem szokott rá igazán. Kb. 2-3 hónaposan már egyáltalán nem használta.

Nem bánom.

máj. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
4 napos korában, mikor hazamentünk. A kórházban tilos volt cumisüveg/cumi használata.
máj. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Pár hetes korában
máj. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
4 hetes a harmadik gyerekem, mindnél vittem a kórházba, de egyiknek sem kellett. 🤣
máj. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nálunk nem tervezett volt, hogy cumizni fog, viszont 2 napos volt a kórházban, mikor a nővér adott egyet nekünk. Nem indult be a tejem és rettenetesen sírt már.

Most 13 hónapos és elalváshoz és megnyugtatáshoz használjuk még mindig.

máj. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Kötelezően kell nekik adni cumit a kórházban? Mert én ezt nem akarnám
máj. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem kötelező, sőt, nálunk tilos. A főorvos úr tiltja a cumit és a cumisüveget is.
máj. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem volt kötelező, felajánlotta és már bármit hajlandó voltam bevetni két nap sírás után, hogy megnyugodjon picit.

/15 voltam/

máj. 12. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!