Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy öltözteted sétához a 9...

Hogy öltözteted sétához a 9 hó körüli babádat, ha téli overállt adsz rá? Mit adsz alá?

Figyelt kérdés
2010. okt. 28. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Body, vékony pulcsika, harisnya.
2010. okt. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

csak ennyi? Nem fázik?

Ezek szerint nem kell vastag farmer alá meg miegymás...

Holnap adok rá először overállt, azért kérdem. Arra gondoltam, hogy adok rá bodyt, harisnyát, meg egy nadrág-felső szettet, ami elég vékonyka, viszont belenőtt és ahova megyünk, ott meleg van.

2010. okt. 28. 18:33
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
body, harisnya, vastag naci, vékony pólü, vastag pulcsi, overáll és téli sapka. Az overál kb. olyan, mint nekünk a kabát, ugyanúgy alá kell öltözni. sőt, ők még fekszenek, nem is mozognak. 0-5 fokban így megyünk.
2010. okt. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az első jól írja.Gondolj bele,mit adsz rá,ha 10 fokkal hidegebb lesz?
2010. okt. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én sem mennék ki egy pólóban és egy vékony felsőben plusz kabátban 0 fokban, de ti csak menjetek.
2010. okt. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia! Pontosan úgy ahogy az első válaszoló írta!Az overál belül bundás,nagyon meleg!Még nincs olyan hideg!

Utolsótól kérdezném te mit fogsz rá adni télen a mínuszokban? Két overált??? Hát komolyan!sajnálom a babád ha így túlöltözteted!

2010. okt. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

body harisnya:)

még így is megizzad:)

2010. okt. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0 fok éjszaka van, nappal nem hinném, hogy röpködnének a mínuszok. de tényleg elég még alá a harisnya, egy body és egy vékony felső. majd ha valóban 0 fok lesz nappal is, jöhet a nadrág és pulcsi is alá. hozzáteszem, egy 9 hós baba már nem igen fekszik a kocsiban, jár keze-lába...szóval elég ez így.
2010. okt. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az én lányomon ma ez volt:


hosszú ujjú body

vastagabb harisnya+zokni és kocsi csizma

garbós póló+ polár pulóver+ polár béléses téli kabát

enyhén bélel farmernadrág

sapka


Én még nem adok rá overált, de ha azt adsz rá, ha az belül bélelt, elég alá egy harisnya.


Igen egy 9 hónapos baba már nem feltétlen ül egy helyben.

2010. okt. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!