Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet már téli kantáros...

Lehet már téli kantáros nadrágot és overállt kapni a C&A-ban?

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Én tegnap voltam, az érdiben, az elég kicsi, és nem vettem észre, hogy volna. de teli van már téli cuccokkal, kabáttal, és a gyerek cuccokra 20% engedmény van.

Máshol lehet van olyan, amit keresel. Bár lehet, itt is volt, nem figyeltem annyira.

2011. szept. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi a bécsi úti üzletben voltunk a gyereknapos 20% kedvezmény miatt tegnap. Rengeteg kabát van, de overáll, két részes téli együttes egyáltalán nincs. Egyetlen overáll volt, de az is pici méretű volt, egybe lábas, és rózsaszín (nekem meg közel két éves fiúra kéne valami téli cucc). Ez is még tavalyról maradt. Kérdeztem az eladót, hogy lesz-e overáll, azt mondta valószínű lesz, mert idén még egyáltalán nem kaptak, de hogy mikor azt nem tudta megmondani. Úgyhogy én is hasonló kérdést akartam feltenni, csak én konkrétan Budapestre kihegyezve, hogy valaki valahol látott e már overállokat.

De erős a gyanúm, hogy akkor egyikben sincs még...

2011. szept. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Dunakeszin lévő boltban jártam pár hete, az előző szezon megmaradt kabátjait, overalljait árulták szezon előtti vásárként kb féláron, de nem volt nagy választék. Kabátból igen, overallból csak egy féle volt, kantáros nacit még nem láttam.
2011. szept. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!