Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor hagytátok először...

Mikor hagytátok először babátokat nagyszülőknél/ nagynéni/bácsiknál?

Figyelt kérdés
máj. 12. 14:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
54%
10es azért vicces, ők tesznek neked szívességet és te szabod a feltételeket?
máj. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
69%

10-est miért pontoztátok le? Mert van aki esetleg a picit nem hagyja akár egy hétre is másra, mert nincs rá igénye?:D Érdekes. Nem úgy van, hogy mindenki úgy csinálja, ahogy neki jó? Arra nem gondoltok, hogy valami oka van ennek, hogy nem meri rájuk hagyni? Nálunk az egyik mama például rendszeresen kint hagyja a nyugtatóját, altatóját, hiába kérjük tegye el míg ott vagyunk, kéz közelbe van a polcon kibontva. Ráadásul random pánikrohamai vannak. Nem hagynám ott a gyerekem, az fix.

Nálunk messze laknak nagyon a nagyszülők, egyik oldalon éjjel nappal dolgoznak, másikon betegség van, nagyon ritkán találkozunk. 1 év után kezdtek vigyáztak pár órát, ha úgy adódott, de mi nem erőltettük, ők meg addig nem akarták. Azóta is ritka, nem érnek rá. Fizetett segítség van.

máj. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
66%
Azota toroltette a nagyokos a kovetkezo valaszomat, de az volt a gond, hogy nalunk vigyazhatnak ra es nem naluk :) Igaz leirtam, hogy eletveszelyes a haz, amiben laknak es soha, egyetlen alkalommal sem azert vigyaztak ra, mert mi kertuk, hanem azert, mert ok akartak, es nem mennek el vacsorazgatni meg bulikazni amig a gyerekem massal van, igy osszekotottuk a nagybevasarlassal. Es mivel az en gyerekem, igen, en szabom a felteteleket, mint pl. nalunk van unokazas, nincs tv, nincs edesseg, udito, stb, es engedely nelkul nem vihetik ki a lakasbol sem, mert ha valami tortenik nyilvan nem fogom az utcan kajtatni oket ugy, hogy azt sem tudom hol vannak. De egyebkent teljesen mindegy, ha kozos programoznank a ferjemmel, mindenkeppen bebiszittert fizetnenk. A nagyszulok meg vigyazhatnak ra havonta 1x 1-2 orat, mikor szolnak, hogy szeretnenek.
máj. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
13as igen töröltettem mivel nekem estél hogy ne pofázzak(így, szó szerint.) Az értelem kiverte nálad a biztosítékot.
máj. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!