Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Letehetem a 4 hónapos babámat...

Letehetem a 4 hónapos babámat a földre játszószőnyegre, ha szőnyeg van a parkettán és kb.23 fok van a szobában?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 13. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Szintén 4 hónapos a lányom, nálunk 20 fok van, de néha leteszem 10-15 percre. Szőnyeg + kispléd amin van.
2013. ápr. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy leteheted, csak ne felejtsd ott :-D inkább többször rövid időre legyen lenn.
2013. ápr. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze. Az enyémnek semmi baja.
2013. ápr. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
persze,én is leteszem néha,viszont ha rendesen forogni kezd mi tuti leköltözünk a földre,mert nem akarom hogy koppanjon :)
2013. ápr. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem 5 hónapos múlt a cseppem, és kb 2 hetes kora óta a földön van.Parketta, rajta szőnyeg, azon a játszósszőnyeg. Nálunk 24 fok van a lakásban(nem tudjuk szabályozni,mert távfűtés-dühöngök is, hogy minek kell ennyire fűteni, mert egy vagyon, és nyitva volt télen is az ablak). 2 hónapos kora óta csak rövidujjú bodyban van itthon, meg egy naciban. Előtte azért hosszúba öltöztettem. Szóval simán rakd le oda, semmi baja nem lesz. Én ágyon nagyon ritkán hagyom, mert az egyik bnőm úgy járt, hogy a kislányát úgy hagyta az ágy tetején. Még nem kúszott-mászott, és akkor esett le az ágyról, amikor kb 3 percre magára hagyta. Na azóta mászik a kislány.Én nem szeretném ha ez velünk megtörténne.

A földön nagyobb mozgástere van a babának, körbe kell rakni játékkal,és majd elindul feléjük előbb-utóbb!

2013. ápr. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!