Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szmegma a nagyajkaknál?

Szmegma a nagyajkaknál?

Figyelt kérdés

4 hónapos babámnak még mindig termelődik szmegma és egyszerűen nem tudom kitörölni, hozzá van tapadva a bőréhez.

Van valami jó praktikátok?


máj. 25. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Hogy mi?
máj. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Csak tipp, mert fiam van. Beolajozni fürdès előtt, utána meg letörölni? De lehet, hogy azèrt van, hogy a bőrèt vèdje, nem rudom hogy van ennyire pici gyereknèl.
máj. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A csecsemősök azt mondták, ne töröljük ki. Amikor betegség miatt kórházba kerültünk, a fertőző osztalyon dolgozó csecsemősök meg azt mondták, mindenképp töröljük ki. A védőnő azt, hogy ne. 🙄

En azért néha kitöröltem, de most megint be van keményedve, megőrülök. Alig lehet leszedni, valamit tuti én rontok el.

máj. 25. 22:56
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

Nekem 1 naposan már hozta a nővér, hogy takarítsam ki a nemi szervét a lányomnak. Nagyon szmegmás volt, azt se tudtam,hogy kezdjek neki.


Már 8 éves, fürdővízben mossa meg. Ha nem sikerül,akkor ott a nedves törlő.

máj. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Valamit tuti te.

Popsikrém, törlő? Miből mit?

máj. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Pampers Sensitive és Sudocrem, néha Bepanthen Baby, de a krémet ritkán használom, pont azért, hogy ne gyűljön be.
máj. 26. 11:06
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Oda egyáltalán nem szabad krémet kenni! Mivel a popsikenőcsök hámosítóak, összenő tőlük a 2 kisajak.

Csak a popsira kend!

máj. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Persze, csak popsira szoktam, de észrevettem, hogy valamennyi így is begyűlik.
máj. 26. 14:31
 9/9 anonim ***** válasza:

Na ezért nem kell egyáltalán popsikrém. Sok szellőztetés, normális pelenka (a pampers sensitive egy illatanyagos vacak, ami irritálhat, csak a nevében szenzitív), tiszta vizes lemosás...és voilà, azt se tudod majd, hogy mi a szmegma.

Ha nagyon muszáj krém, akkor se a hámosító nagyágyúkkal kell kezdeni, amitől csak fiúknál szűkület, lányoknál összenövés lesz.

máj. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!