Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hónapos a kisbabám és...

13 hónapos a kisbabám és elutaznék egy hétre. Érdekel, hogy nem okozna-e neki pszichológiai károsodást, ha a nagymamára bíznám?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
9%
Ha Ranschburg mester álláspontját nézzük, akkor 2 éves kor alatt ne hagyjuk magára a gyermeket, akkor is fokozatosan növelve az időt. 13 hónaposan az én álláspontom szerint túl kicsi ilyen hosszú távolléthez.
2010. okt. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy maradandó károkat okoznál, ha egyébként is jól ismeri a nagyit, és gyakran volt már vele, akár éjszakára is. Ha nem így van az más kérdés.

Ettől függetlenül, én személyszerint el sem tudnám képzelni hogy egy hétre másra hagyjam a lányom, pedig ő már második gyerek(11 hónapos. Nagyon fontos ez az utazás? Őt nem tudod vinni?

2010. okt. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
2 éjszakára 1 évesen otthagytuk a maminál. Olyan jól elvolt, észre sem vette hogy nem vagyok ott! Elszórakoztatták, minden újdonság volt, nagyon jól elvoltak! Én itt mertem volna hagyni 1 hétre is!
2010. okt. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Én nem mennék ilyen hosszú időre el. A szeparációs szorongás és ennek leküzdésének közepén járó babának szüksége van az anyjára.
2010. okt. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ott merném hagyni.
2010. okt. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

semmi baja nem lesz:)

az apjával nem lehetne esetleg ez idő alatt?

jaj, de szívesen elutaznék én is egy hétre:))))

2010. okt. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%

persze, menj nyugodtan! Semmi baja nem lesz a gyereknek.

8 hónapos volt a lányom, 1 hétre elutaztunk, nagymamára maradt. Nagyon jól elvolt, tündérien viselkedett, játszott, nevetgélt, szépen aludt.

Kiirtam én is egyszer egy ehhez hasonló kérdést, engem mindenki lehurrogott hogy m ilyen anya vagyok én...

2010. okt. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!