Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 70 éves nagymamára nem merem...

70 éves nagymamára nem merem rábízni a babámat! Én aggódom túl? Állandóan azzal nyaggat, hogy ő vigyáz rá, de nem bízom benne.

Figyelt kérdés
2009. szept. 28. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:

attól függ, mennyi idős a babád és hogy a mama mennyire fiatalos, beteges, mennyire van el vele a baba


ha nem jó szívvel hagynád rá, akkor ne tedd - te vagy az anyja, te érzed

(én szerintem nem hagynám rá)

2009. szept. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én a nagymama fizikai és szellemi állapotától tenném függővé. Nekem az anyám 68 éves és simán tud vigyázni a 3 hónapos ikreimre.

Szóval azt Neked kell felmérned, hogy a nagymama képes-e ilyesmire.

2009. szept. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem bizol benne ne tedd, csak olyanra hadd a gyermeked akiben 100%-ig megbizol.
2009. szept. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a 66 éves anyósomra simán ráhagyom. De nem szenilis, és tudom, hogy nem ejti el a babát. Ezeket kell mérlegelni.
2009. szept. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy miért nem bízol benne? A kora miatt? Vagy szerinted nincs olyan jó állapotban, mint amennyire ő hiszi magáról? Az én nagymamám 80 éves, nem hagyom vele egyedül a fiamat, ha itt van nálunk, az egyik szemem mindig rajtuk van. Egyszer pl. kivette a kiságyból, és meglepődött, hogy milyen nehéz. Azt mondta, hogy többé nem veszi fel, azt hitte sokkal könnyebb egy ilyen gyerek :-S
2009. szept. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az en nagymamam 71 eves.En sem hagyom ra hoasszabb idore.Altalaban ha nala vagyunk akkor amikor elalszik a kicsi,akkor elmegyek rendezni a dolgaimat,de az kb ugy 1-2 ora.Ha kozben felebred akkor max eljatszik vele egy picit,amig jovok.De volt mar olyan hogy amire visszaertem,o mar tisztaba tette es meg is etette.:)

Amugy o teljesen fiatalos,egeszseges.

8 hos baba anyukaja

2009. szept. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szia!!

a mi dédink 73, déditata 75. mindketten a mai napig dolgoznak, fittek, hála Istennek egészségesek. amíg nem mászott nem nagyon hagytam rájuk, mert hosszasan tartani, emelgetni nem bírták, de most hogy már jár is!! imádják, hetente 1-2x náluk van, ilyenkor én a kertet csinálom vagy valamiben segítek. hamarosan megyek vissza dolgozni és lesz úgy, hogy 1-2 órát náluk lesz. nyugodt szívvel hagyom ott, mert megőrülnek érte és el is tudják látni. nem mindenkinek adatik meg a dédszülő, szeretném, ha kiélveznék mindannyian!!

10 hós baba anyukája

2009. szept. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A babám 9 hónapos, a nagyi viszont menni alig tud, de állandóan emelgeti. Figyelmetlen, talán ezért sem adom neki. Ha itt vannak akkor oké, mert karnyújtásnyira vagyok töle, de egyedül nem merem őket hagyni.
2009. szept. 29. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!