Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossz anya az, aki elmegy egy...

Rossz anya az, aki elmegy egy hétre a férjével nyaralni, és a gyereket a nagymamára bízza?

Figyelt kérdés
2 éves gyermekemet nem szivesen vinném külföldre egyelőre. De nélküle se akarok menni. Nagyon hiányzik, ha nincs velem. A férjemmel viszont már évek óta nem voltunk sehol nyaralni. A kapcsolatunknak is jót tenne.
2010. júl. 28. 12:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
55%

Ha tudsz menj, ezt magadban kell lejátszani. Nekem is 2 éves a kislányom, de én egyszerűen nem tudnám itthon hagyni, mert még sose aludt máshol, ha ritkán rá is bízom anyukámékra délutánra, az esti szertartás mindig közös.


Én még nem hagynám egyedül ilyen hosszú időre, mert kicsi még, ha tehetitek inkább vigyétek magatokkal, 2 évesen nyugodtan mehet repülővel is.

2010. júl. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem nem vagy rossz anya inkább szerencsés!

Semmiképpen ne hagyd ki! :)

2010. júl. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem nem! Ha a nagymama megbízható és nem egy másik gyereket kapsz vissza akkor nem lehet gond. A házasságotoknak pedig biztos jót tesz:-)és mint tudjuk gyerekekkel nem lehet vagyis nem úgy lehet pihenni...

Mi sem voltunk még gyerek nélkül, de korábban amikor kettesben nyaraltunk, volt egy család 3-4 év körüli gyerekkel, a repülő elromlott, és majd 24 órát kellet várni új gépre, ebből 7 órát a reptéren, csomagok nélkül, mert az már a gépen volt...a gyerek végig sírt, nagyon sajnáltam szegénykét, szóval én ezek után meggondolnám a repülős utat. Addig ilyen eszembe se jutott.


Jó pihenést:-)

2010. júl. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Deus88 válasza:
64%
Sokat nem értek ehez a témához de szerintem meg kell tanulnia távol lenni töled.
2010. júl. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
38%
Szia!igaz az enyém még csak 6 hós,de én biztos nemtudnám megtenni hogy otthon hagyom.de ez a te döntésed,és attól még nem vagy rossz anya.további szép napot!de miért nem viszizek esetleg a nagyit?
2010. júl. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
62%
Miért lennél rossz? Számomra a rossz anya mást jelent, ettől nem leszel rossz anya. Ha nyugodt szívvel rá mered bízni a nagyira akkor nyugodtan menjetek.
2010. júl. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
72%

Én voltam síelni a párommal 1 hétig, amikor a fiam 14 hónapos volt, de nyaralni sosem mentünk külön, az minidg családi program.

Síelni azóta sem jár velümk-10 éves- párszor elvittük ha pár napra mentünk, de utálja síelést, pedig én úgy szeretném.

Mondjuk 2 éve mi sem voltunk, amióta megvan kicsi.


Egyébként nem értem miért te miért nem vinnéd külföldre, ő már nem kicsi, mi mind a kettőt félévesen már vittük.

2010. júl. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
55%

Én nem bírnám nélküle 1 hétig, pedig már 3 éves! Nem tudnám magam jól érezni, ha ilyen sokáig nincs mellettem.

Irigyellek, egy kicsit...

2010. júl. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%
Az én sógornőmék is minden évbenelmentek nyaralni kettesben, a gyerekeiket a nagyszülőkre bízták. Ma már felnőttek a gyerekek, minkettő jó messze elköltözött a szülőktől, ők pedig éldegélnek kettesben, mint két idegen. Pedig én mindig azt hittem, ezektől a közös nyaralásoktól csak jobb lesz a kapcsolatuk. Mi mindig vittük a gyerekeket, valahogy én nem tudtam volna jól érezni magam nélkülük. De ma már sokan lepasszolják a gyerekeket, csak az jusson majd eszetekbe, ez a kicsikor oly hamar elmúlik, és soha vissza nem hozható. Ha a pici amúgy is sokat van a nagyszülőkkel, nem hiszem, hogy gondot jelent neki, akkor nem fogtok neki különösebben hiányozni. A sógornőm gyerekei se hiányolták sose a szülőket.
2010. júl. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
már bocs, de szerintem a sógornődéknek nem az évi 1 hetes külön nyaralástól rossz a házassága...
2010. júl. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!