Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan kisbabás anyuka,...

Van itt olyan kisbabás anyuka, aki szerelmes még a baba apukájába?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 23:50
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább szeretetnek hívnám, mert nekem a szerelmesség azt jelenti ami egy kapcsolat elejét jellemzi leginkább, mint szívdobogás, erős lelkesedés, hibák elnézése vagy észre sem vevése... stb... hat éve vagyunk együtt, szeretjük egymást --- de már nem olyan mint mikor összejöttünk, de szerintem ez így természetes. Sokkal erősebb és kiegyensúlyozattabb így.
2010. okt. 31. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:

Örülök, mert már kezdett olyan érzésem lenni, hogy minden kapcsolat romokban hever!

Írjatok még! Persze jöhet ilyen-olyan válasz is, ki milyen érzéseket hordoz?!

2010. nov. 18. 17:17
 23/43 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lassan 11 éves a kapcsolat :-)
2010. nov. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
100%

Igen, pedig mi már 15 éve gyűrjük egymást. Mióta megszületett a kisfiunk (1 éves), azóta még jobban szeretem a férjemet, csak valahogy másként, mint eddig. Most, ha a fiamra nézek, arra gondolok, hogyha nem lenne a párom, az én fiam sem lenne, nem ilyen lenne.

Voltak, és gondolom lesznek, hullámvölgyek is a kapcsolatunkban, de mindig úgy gondoltuk, hogy együtt szeretnénk tovább folytatni, megpróbáljuk megoldani a problémákat.

2010. nov. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
100%
Én is szerelmes vagyok! 11 éve vagyunk együtt 7.5 éve házasok. Lányaink: 2.5 éves, 10 hónapos. Néha elkap az az igazi szerelem amit még a gyerekek születése előtt is éreztem, sajnos a mindennapok rohanása miatt nincs egymásra időnk, de ettől függetlenül érezzük egymás rezdülését, és ha egymásra nézünk még mindig ott van az a tűz.
2010. nov. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
100%

IGEN!

Kisfiunk 1,5 éves, 5 éve vagyunk együtt. Szerelmes vagyok, és apa is. Sokkal jobban szeretjük egymást, mint a kisfiunk születés előtt. mélyebb a szerelem. Még a szex is sokkal jobb mint előtte:)

2010. nov. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
100%
5 éve vagyunk együtt. 2 éves a kislányunk. Még mindig szeretem a férjemet. Pont a napokban beszélgettünk erről. Nem tudnám elképzelni, hogy valaha valaki hozzám érjen rajta kívül. nekem ő a nagybetűs FÉRFI az életemben. Még akkor is, amikor éppen a szürke hétköznapok vannak.
2010. nov. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
100%
18 éves házasok vagyunk, 4 gyerekünk van és elmondhatom, hogy nagyon szeretem a férjemet! persze, ez már nem ugyanaz a lángoló szerelem, amit a megismerkedésünkkor éreztem, inkább egy nyugodt szeretet, hogy tudom, összetartozunk, mindenben számíthatunk egymásra és ugye itt vannak a gyerekek. Persze, összekapunk néha, de hamar megbékülünk :)Tehát igen, szerelmes vagyok bele, így, ennyi év és ennyi közös élmény, küzdelem, öröm, bánat után is :)
2010. nov. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem!Nem vagyok szerelmes....ez valami mas ez valami tobb!
2010. nov. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
100%
én imádom a férjem, igaz csak 1,5 éve vagyunk együtt, de még szerelesek! és van egy 3 hós kislányunk!
2010. nov. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!