Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan kisbabás anyuka,...

Van itt olyan kisbabás anyuka, aki szerelmes még a baba apukájába?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 23:50
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%
Igen és ez 16éve tart.
2010. nov. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
100%

Én is szerelmes vagyok a férjembe :)


Pedig van egy 8 éves és egy 8 hónapos kisfiunk :D


És szerelmesek vagyunk egymásba. Éppen tegnap beszélgettünk erről, hogy mennyire jó :)

2010. nov. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%
11,5 éve vagyunk együtt,van egy 6 hós kisfiunk és én is szerelmes vagyok belé!Ez olyan mássabb érzés mint mielőtt nem volt meg a gyerkőc!Nekem ő az"Isten"Nagyon felnézek rá,biztonságban érzem magam mellette,ő tipikus az a férfi akivel még világvége háborúba sem félnék...és még Apaként is szuper!!!Imádom,remélem együtt fogunk megöregedni!
2010. nov. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
100%
én is én is!
2010. nov. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy az vagyok, ha nem lettem volna nem is tudtam volna neki babát szülni... 8 éve vagyunk együtt és mind a ketten szeretjük még mindig egymást főleg most hogy megajándékoztuk egymást egy gyönyörű kislánnyal...
2010. nov. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%
Mi is szerelmesek vagyunk egymasba :))) 2 eve vagyunk hazasok,4 eve egyutt es 16 honapos a kisfiunk :)))
2010. nov. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%
ÉN IS!MI IS!:)8 éve vagyunk együtt,hét hónapos a lányunk,ugyanolyan szerelmes vagyok belé,mint az elején!:)Apának meg egyenesen tökéletes!:)
2010. nov. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%

én 6éve szerelmes vagyok a férjembe, 3éve már két pasim van, és fél éve már 3!!!

Imádom őket!!!!!

:D


Jó kérdés, és jó olvasni a sok szerelmes anyukát-apukát!

hajrá!

Mi vagyunk a jövő!

2010. nov. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy az vagyok e :-(. 10 éve vagyunk egy pár, egy éves lesz a lányunk hamarosan. Mikor megszületett ajándékba kaptam egy csodás gyűrűt, azt hittem megkéri a kezem végre. Nem tette, a lányunk nevét vésette bele abba. Folyamatosan vissza utasít a sexben, hiába adom bele lelkem, szívem ebbe a kapcsolatba. Talán mégis szeretem, hiszen sose tudnám elhagyni, szeretnék még egy babát nemsokára. Talán ő nem szeret :-(
2010. nov. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%

mi egy éve vagyunk újra együtt. Egyszer szakítottunk kamasz tacskó korunkban. Véletlenül estem teherbe, nem is tudtam róla, és nagyon féltem szólni. Mikor először láttam az uh-n még egyedül, csak egy formás kis paca volt. Féltem hogy nem bírná vállalni hogy fiatalon apa legyen, de tudtam hogy a babót meg akarom tartani. Megkérte a kezem tavaly novemberben és decemberben estem meg.

Mikor nagy nehezen eldadogtam, hogy ketten vagyok, szinte visított, felkapott és addig ölelt amíg el nem fáradtunk az álldigálásban.

A kislányunk itt szuszog a karomban, ő már egy órája elment dolgozni, és még minsíg úgy búcsúzkodunk mint anno a kollégium előtt. :)

Szeretem. Szeretjük. Jó apa, és jó férj is lett.

2010. nov. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!