Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mam csőrös pohárból másnak is...

Mam csőrös pohárból másnak is ilyen nehezen jön az innivaló, v én szúrtam el vmit?

Figyelt kérdés
2010. okt. 30. 00:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom melyik fajta van nektek, de ami nekünk van azt is legszívesebben hozzávágnám ahhoz aki tervezte...:( 1300 ft volt és nem tudjuk használni. Nekünk az van aminek ilyen gumis itatócsőr a vége de belől egy lapot kell belepattintani (amiból egy hosszabb műanyag áll ki) és ha be van pattintva akkor elvileg csöpögésmentes. Hát ha be van pattinta, valóban nem csöpög de még a 3és fél évesem se tud belőle szívni nemhogy a 10 hónapos akinek eredetileg vettem.

Ha nem pattintom bele azt a műanyagot akkor meg folyik világba...

Szóval egy nagy k.ki...:(((

Elnézést h hosszú lett de tényleg nem 200 ft volt.

2010. okt. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk nincs ilyen gondunk vele, jön belőle rendesen, és nem is csöpög. Nálunk az a gond, hogy a kislányunk nem hajlandó a szájába sem venni, nem még hogy inni belőle. Hamarabb iszik pohárból, mint ebből. Úgyhogy kidobtunk 1300 Ft.ot feleslegesen. :(
2010. okt. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is vettem ilyet, és nálunk se működik!! :-(
2010. okt. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. ha még olvassátok, kipróbáltam, h nem nyomom a helyére teljesen a szelepet és így jön rendesen. igaz, nem csöpögésmentes, de legalább inni tud belőle. :)
2010. okt. 30. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!