Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kukigondok! Mit okozhat ha a...

Kukigondok! Mit okozhat ha a fityma alatti fehér váladék a 14 hónapos fiamnál?

Figyelt kérdés
Egyre több lesz neki, ez begyulladhat? Készülünk gyereksebészhez, de félek a felesleges beavatkozástól. Ha nem tudom előbb-utóbb hátrahúzni, márpedig szűk neki, akkor nagyon sok lesz alatta. Van valakinek ezzel tapasztalata?
2010. okt. 30. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem 6 hós a fiam, én megmutattam a dokinak, és kaptunk rá pimafucort kenőcsöt. még kenem vele 1 hete. először csak félig lehetett hátrahúzni, ahol tudtam kenni, ott nagyon szép lett 1-2 nap alatt. tegnap este teljesen hátra tudtam húzni a bőrt és látom, hogy alatta, ahol eddig em tudtam kenni, még mindig fehér. :( szóval emiatt kenem még neki pár napig és hétfőn felhívom a dokit, hogy elmondjam mi a helyzet.


vmi kis fertőzés sajna, pedig minden héten fertőtlenítem a ksi kádját és próbálom tisztán tartani. a doki kinevetett, mikor magamat okoltam, azt mondta, ott nagyon könnyen megtelepedik minden.jó közeg, nedvesség stb. nagyon óvatosan kell próbálni a bőrt hátrahúzni és ha már teljesen megy idővel, akkor szépen tisztán lehet tartani.

remélem nálato sem lesz semmi ennél komolyabb gond!

2010. okt. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem a doki azt mondta, hogy váladék. amikor teljesen fel lehetett húzni /le volt tapadva/ neki akkor eltűntek!
2010. okt. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólást! Hallottam én is krémről, azt hiszem ez szteroidos. Most olvasom a tájékoztatót és nem kifejezetten gyerekeknek ajánlott, sok a mellékhatás. De gondolom ha rövid ideig alkalmazod, nem lehet gond. Szurkolok neked is!

MÉg jojobaolajat olvastam, hogy lehet vele kenegetni, hogy táguljon és ki lehessen tisztítani. Lehet azt még megpróbálom.

2010. okt. 31. 09:20
 4/4 A kérdező kommentje:

Voltunk a dokinál és kifejezetten tiltotta hogy hozzányúljunk, eddig is kár volt és meg is ijesztett hogy olyan heggesedést csinálhattam már így is, hogy én magam is okozhattam neki szűkületet. A fehér váladék pedig segíti az elválását a fitymabőrnek, olykor spontán ürülhet is majd.

Senkinek nem ajánlom hogy hozzányúljon 2-3 éves koráig!!!

2010. nov. 14. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!