Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sírás nélkül letudnám állítani...

Sírás nélkül letudnám állítani a 11hós lányomat az éjjeli 5x-i felébrede´sröl?

Figyelt kérdés

Születése óta minden éjjel felébred 4x,5x,van,hogy többször.Csak szopival alszik vissza.

Cumit már 6 hósan elhagyta magától.A cumisüveget sem türi.Már próbáltam teáztatni,de nem sikerült,mert ordít,ellöki.Nem kell neki.Karácsonykor kórházba kerültünk 3 napra.Nem evett nem ivott,így napközben is kapott szopizni,hogy ne kelljen infúziózni.

A 2.ébrede´stöl mellettem van éjjel,mert már nagyon fárasztó a minden éjjeli fennlét.

Az az igazság,hogy sokszor már fáj is a mellbimbób,mert nagyon"kicumizza".Van mikor még meg is harap.

Mit tudnék tenni,hogy javítsak a helyzetünkön??


2009. jan. 6. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:

szia,


Asszem már olvastam a problémádat, és írtam is..:)

Én is így vagyok a csajszimmal, 17. hónapos és még mindig kel szopizni éjszaka.

Sajnos ahogy jön a foga, és egyre jobban fáj neki annál sűrűbben kel cicilni is. Ez megnyugtatja, és valszeg még masszírozza is az ínyecskéjét. Dentinox géllel szoktam még kenni neki, ez kicsit zsibbasztja. Lehet nálatok is a fogacskák miatt kel ilyen sűrűn.

Leszoktatni szerintem nem tudod...nekem sem sikerült.

De ha van valami megoldásod, ami kicsit is beválik akkor oszd meg velem is légyszíves...:))


Sok sikert.

2009. jan. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi is teljesen igy vagyunk 10 hós kisfiammal, rémálom minden éjszaka.
2009. jan. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha csak azért kell föl hogy cicin lógjon és nem eszik akkor szerintem sírasd ki. Az egyik ismerősöm így járt és már elege lett belőle. 2 éjszaka volt rossz neki. Azóta átalussza a kicsi az éjszakát. Lehet hogy morbid a dolog, de te neveled őt ne ő téged. Egyébként engem is kisíratott anyukám és úgyan úgy szeretem azóta is. Nem volt lelki törésem, s nem emlékszem vissza 2 hónapos koromra!
2009. jan. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!