Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az egy- vagy a két érzékelős...

Az egy- vagy a két érzékelős légzésfigyelő a jobb?

Figyelt kérdés

Kérlek márkát is írjatok, hogy melyik érzékelőset melyik márkánál találom, és ha tudtok, akkor árat is.

A férjemnek az egylaposat dicsérték, de márkát nem tudtak.

Kérlek, segítsetek. Ha előnyöket is tudok írni, akkor azt külön megköszönném.


köszönöm


2010. okt. 30. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem jó az egy lapos,hiszen gondolj bele,nem fedi le az egész kiságyat.Nekünk ilyen volt(Nanny)és csak 6 hóig tudtuk használni,utána leforogtak róla és éjszaka bejelzett fölöslegesen.Az Angelcare 2-3 lapos,az ÁÁlomvirág 3,vegyetek inkább azt,v Baby Controllt,az is 2-3 lapos.
2010. okt. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk Álomvirág van, az három lapos, még soha nem fordult elő, hogy lemászott volna róla, az egész kiságyat befedi. Én azért választottam, mert a koraszülött osztályon is ezt használták, három lapja van, jó áron van és legalább magyar termék. 11 hónapja használjuk, a fiam 1760 grammal született, ezért kellett. 25.000,- forint volt, azt hiszem, de azóta látta már akciósan 19.000,- forintért is.
2010. okt. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kétlapos. Nekünk volt egy lapos, de már akkor sem tudtuk használni, amikor hazavittük a kórházból, mert legurult róla (magas volt az érzékelő) vettünk Babysense-t ami két A3 méretű érzékelőlapos, na az tökéletesen üzemelt:)

Az új ára 30 körül van, mi használtan vettük 15 ezerért.

2010. okt. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia.


Nekunk angelcare AC 401 van es gyarilag egy erzekelo lap van hozza.Ujjonan vettuk baba boltban.Angliaban csak 1 lappal aruljak es kopp-kopp eddig nagyon jol mukodik igy is.

2010. okt. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A kétlaposat sokkal jobban szét tudod tenni, mint az egylapost.

Én mobil légzésfigyelőt vettem (Snuza) , imádtam. Babakocsiban, autóban, mindenhol rajta volt, a nap 24 órájában nyugodt voltam!

2010. okt. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

utolso vagyok


8.5 honapos izgo-mozgo a lanyom

2010. okt. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem egylapos van, 70x120-as ágyban. Még sose volt olyan, hogy nem érzékelte volna a 10 hónapos kislányomat, hogy amiatt riasztott volna, mert "lemászott" róla. Pedig forog, izeg-mozog egész éjjel, reggel az ágy másik végében fekszik a rácshoz lapulva.
2010. okt. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lemaradt, Angelcare (ha jól rémlik, 301).
2010. okt. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!