Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A hőmérőzést meg fogja szokni?

A hőmérőzést meg fogja szokni?

Figyelt kérdés

Amióta csak tápszert kap,sajnos így kakil.Azt mondta a doki, hogy nem kell tápszert váltani, mert a másiknál is ez lenne.Idő míg megszokja a kis bélrendszere.Inkább hőmérőzöm mint hogy bélcsavarodást kapjon.A tea sem segít, issza pedig.Rengeteg a puki, de a kaki nem jön.

Most 8 hetes.


2010. nov. 1. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem öt hós volt, mikor tápszeres lett. A milupa HA tápitól komoly kakigondok voltak. Én nem kérdeztem a dokit, lecseréltem a bifiduszos Beba HA-ra és másnaptól megszüntek a panaszok. Kb 3 hétig hőmérőztem szegényt:( vagy reggel itattam vele éhgyomorra jó cukros ,tömény kamilla teát, más nem segitett. Nem szokta meg a hőmérőt,ahogy tápit cseréltem, azonnal jobb lett.
2010. nov. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Miért nem próbálod meg inkább a Laevolac-ot?! Nekem az sokkal barátibb mint a lázmérő, és hatásos! Csecsemő kortól adható. Vagy a Glicerines kúp is jó de én mégis szívesebben adtam a szirupot.
2010. nov. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen.a hőmérőhöz hozzá szokik!!
2010. nov. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Próbáld inkább a szélcsövet, van belőle több méret a legkisebbet vedd meg. Egyébként az ingerléshez én is úgy tudom, hogy hozzászokik.

Szerintem tápszert kéne váltanod, nekünk a Humana-tól volt szorulása, áttértünk a Mildibére és semmi baja.

2010. nov. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Milupat kap, antirefluxosat, mert sokat bukott.A doki már szélcsövezte többször.Nincs szorulása, csak hogyha nyom, akkor nem kaki jön, csak puki, viszont sír, hogy nem tudja kinyomni. Most majd veszek Infacolt, mert úgy tudom ez erre jó.A múlt héten sikerült neki 3-4 szer, örültem nagyon, de azóta újra lázmérő.
2010. nov. 1. 18:09
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nyugodj meg nem szokik hozzá a hőmérőzéshez.Sőt...

Az én fiam most 17 hónapos és születésétől kezdve hőmérőzni kellett folyamatosan mert nem tudott kakilni.Kaptunk mi is mindent de csak a hőmérőzés vált be.

Kb 6-7 hónapos lehetett mikor először kakilt egyedül már hőmérőzés nélkül.És a gondok is onnantól kezdtek rendbe jönni.Egyre több mindent evett.9 hónapos korától egyáltalán nem kellett hőmérőzni.Teljesen egyedül kakil szépen,probléma nélkül.

Így,hogy hőmérőzve volt nem fél a lázméréstől sem mert tudja,hogy ezzel nem bántjuk,csak a lázát mérjük meg, és nem ordít mint a többi gyerek pl a kis haverja is.

2010. nov. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!