Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Libero pelenkától lehet...

Libero pelenkától lehet kiütéses a babám popsija?

Figyelt kérdés
2 napja használjuk és ma láttam rajta pici piros pöttyöket, eddig még soha nem voltak, pedig már 8 hós. De eddig ilyen pelust nem használtunk.
2010. nov. 1. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez jó az én lányomon is kijöttek a pöttyök,mi most használunk másodszor liberót. Ő 8hónapos lesz.
2010. nov. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen,az enyém is allergás rá.Semmi mástól nem jön ki,de a liberótól kijön.
2010. nov. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Remek, két csomaggal vettem mert akciós volt. eddig azt hittem ez a legjobb fajta pelenka, nesze neked!
2010. nov. 1. 20:18
 4/6 A kérdező kommentje:

fogzástól nem lehet esetleg? most olvastam valahol. 2x-3x is van széklete mostanában, kicsit higabb, és északa sokszor kel (bár olyan mintha nem kapna rendesen levegőt-meg volt fázva abból maradhatott vissza)

csak keresem az okokat

2010. nov. 1. 20:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok:az én babám is fogzik,mégsem volt a Pampersben sohasem kiütéses.Mi is most vettünk liberot,mert elegem volt,h a Pampersnél nincs hátul gumirozás,és folyton felmegy a hátára a kaka.Ahogy ráadtam,az első kakánál azonnal rettenetes lett a feneke.Viszont,úgy tűnik,h ez csak az első reakció nála erre a pelenkára,mert még mindig ezt használjuk,és már sztem megszokta a bőre,nem pattog ki.Használj bóraxos krémet,azzal rendbejött rögtön,és már lassan el is használtuk a Liberot.Viszont ez minden egyes alkalommal így van,szóval tuti nem a fogzás.
2010. nov. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is gyanús, a pampersnel nincs bajunk, de liberónál mindig kijön.
2010. nov. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!