Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet ettől kiütéses a popsija?

Lehet ettől kiütéses a popsija?

Figyelt kérdés

Kisfiam 1,5 hónapos és a popsiján már van egy nagyobb,kicsit púposabb kiütés,na meg piros a feneke egy helyen.

Ettem fahéjas muffint,amiben volt jócskán fahéj,de úgye tej is van benne.Szerintetek okozhatta ez?

Csak jövőhéten tudok eljutni az orvoshoz,de addig is valami ötletet szeretnék.

Jót tesz a popsijának,ha addig is törlőkendő helyett kamillateás vattával törölgetem?


És még egy kérdés! A nyakán és a mellkasán apró halvány kiütések vannak,szép számmal.Lehet az meleg kiütés?Nagyon nem látszik,csak érzem mikor végig simítom fürdetés közben,meg mikor áttörölgetem napközben és púderezem.


2011. okt. 27. 09:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


A kicsi popsiját nyugodtan sima törlőkendővel,nem "speciális" kenegetés,elég ha kicsit szellőzni hagyod a fenekét,és a popsikrémmel VÉKONYAN kened be a fenekét.


Az én lányomnak az arcán,mellkasa felső részén,a két lapockája felett,és a feje tetején vannak olyan kiütések,mint amiről írtál. Nekem a védőnő tanácsolta,hogy amit a köldökére kaptunk hintőport,abból tegyek az érintett területekre. Még csak pár napja használom,és csak fürdetés után,és már sokat javult!


Jobbulást és jó babázást!!

2011. okt. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ!

Nos,használtam a fiam popsijára Canesten krémet+kamilláztam neki sűrű levegőztetés mellett és elmúlt.Ugyanis valószínűleg gomba volt.

Viszont a hexachlorofenes hintőport kipróbálom.Eddig Gabi kamillás hintőport használtam,de ezidáig eredménytelenül.

Eléggé le tud izzadni,pedig csak egy rövid ujjú body+egy rugi vagy egy hosszú ujjú bodi+ujjatlan rugi van rajta és egyik sem a vastagabb fajtából.

2011. okt. 31. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!