Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elkezdtük a hozzátáplálást...

Elkezdtük a hozzátáplálást déli tejcsi előtt, ha a babám v-mi miatt nem akarja megenni belőle a szokásos adagját akkor később még kínáljam neki vagy aznap már ne erőltessem?

Figyelt kérdés
A már megszokott hamiról van szó, nem az új ízekről.
2010. nov. 2. 13:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem aznap már ne erőltesd.

Azt szokja meg, hogy délben kap.

Nálunk is volt ugyanilyen, bár mi a délutáni szopi előtt kezdtük gyümölccsel a kóstolgatást. Egy ideig ette, aztán nem. Teljesen kivoltam, mire kipróbáltam a szilikonvégű kanalat, és abból megette. Jött a foga és valószínűleg a puha kanál jobban esett neki. sőt, sokszor ráharapott és alig akarta elengedni.

Vagy próbáld ki, hogy az öledbe ülteted, add a kezébe a kanalat és "hagyd, hogy ő egyen". Volt, hogy a lányom csak így evett.

Aztán visszatért minden a régi kerékvágásba. Most 1 éves, van, hogy csak mesenézés közben hajlandó enni, vagy ha valamit adok a kezébe játszani. Egyszerűen unatkozik evés közben.

Próbálkozz, valami beválik, vagy rájössz, hogy mi nem tetszik neki.

2010. nov. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!