Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatás alatt lehet szedni...

Szoptatás alatt lehet szedni valamit "elmebajra"? 5 hetes a babám, meg akarok halni, dührohamaim vannak, néha gyűlölöm az anyaságot, és a házasságom is rámegy erre:- ( ( (

Figyelt kérdés
SEgitsen valaki!!Ja és előtte nem volt semmi bajom.Mármint régebben,amikor nem szülés után voltam,sem terhes
2010. nov. 2. 17:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Néha én is éreztem igy,megértelek! Most pontos nevket nem tudok neked irni,mert csemetém nem hagyja hogy keresgéljek,de homeopátiás szereket szedhetsz szoptatáa alatt is és azok között is van,nyugtató hatású,kedélyjavitó stb.. De pl. a citromfű tea is nagyon jó. Keress rá ha időd engedi homeós oldalon. Valószinű hogy egy kis szülés utáni depresszióban is szenvedsz:-( Próbálj ki valami ilyesmit,mert azzal sem a tejcsinek,sem magadnak sem a babádnak nem fogsz ártani. Kivánom hogy mihamarabb túl legyél rajta.

2010. nov. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! minden bizonnyal a hormonok dolgoznak benned. az első 6 hét durva, utána könnyebb lesz! aztán 3 hónapos kora után meg egyenesen mesés!


próbálj lazítani pl. sétálj nagyokat, hallgass szép zenét...


kitartás! nem lesz ez mindig így.

2010. nov. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
63%
Magne B6!!Csodákra képes!!:)
2010. nov. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Először is nyugi, dehogy akarsz meghalni, csak szerintem hulla fáradt vagy, amilyen én is voltam. Szoptatás, fejés, pelenkázás és mire végeztél, kezdted előről. Hónapok óta nem voltál együtt normálisan a pároddal, "megnyugtatlak", még egy ideig nem is leszel, mert ha mód lesz rá inkább kialszod magad...

Ha szedsz dilibogyót, azzal a babónak is ártasz, azt meg ugye nem akarod...

Én is voltam így, sokszor kiakadtam és kikeltem magamból sokszor mindenféle kis apróságon.... de majd elmúlik... csak nem szabad engedni magadnak, hogy befordulj....

Nem fog rámenni a házasságod, ha megértő és szerető férjed van!

Kitartást! Írj privit ha gondolod!

2010. nov. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugyan így voltam/ vagyok, pedig a kislányom már 4 hónapos! Sepia Officinalis 15 ch-t szedek napi 5 golyócska és úgy néz ki használ, szerintem mindenképp próbáld ki mivel homeopátiás így ártani nem fog! Szoptatás alatt is nyugodtan szedheted. Remélem tudtam segíteni, és nagyon megértem a helyzeted...
2010. nov. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszi aranyosak vagytok,de nem nevezném ezt kis depressziónak,a sedatif pc-t próbáltam,az olyan volt mint halottnak a csók...Az első babámmal ez 8 hónapig tartott,mire elmult volna ujbol teherbe estem,plusz kiderult hogy a párom félrelépett,igy kezdodött minden előlről...
2010. nov. 2. 17:32
 7/19 anonim ***** válasza:
65%
A Magne B6 betegtájékoztatóján az van,hogy szoptatás alatt kerülendő!
2010. nov. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

17.28 vagyok ismét, akkor így már más a helyzet, biztos nagyban közrejátszik a párod is.... de ha szívesen beszélgetnél, akkor írj csak nyugodtan!

Vagy ha lehetőséged van rá, próbálj meg a barátnőiddel kimozdulni, még ha csak 1-2 órára is kiszakadni a hétköznapokból (tejcit lefejed, aztán bárki megtudja etetni a babót cumisüvegből, semmi baja nem lesz...).

2010. nov. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Tipikus szülés utáni depresszió... Én is átestem rajta, 3 hónapig tartott. Ha súlyosbodnak a tüneteid, keress fel szakembert (pszichiológus, pszichiátert), nehogy komolyabb baj legyen. Kitartás, el fog múlni... 11hós kisfú anyukája
2010. nov. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Bocsi, most olvasom a kommentjeidet. Hát, ha előzőből sem jöttél még ki teljesen, akkor lehet, tényleg nem ártana orvossal beszélned. Biztosan tudnak segíteni rajtad. A párod félrelépése pedig bizonyára bozasztó lehetett neked, nagyon sajnállak! Én is biztos nagyon kilennék! Szerintem a kapcsolatotok nem a Te depressziód miatt kezd tönkremenni, hanem azért, amiért ezt tette veled. Neki kéne emiatt magába néznie, ne te okold magad!
2010. nov. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!