Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 5 hónapos, és napi 5*...

Kisfiam 5 hónapos, és napi 5* eszik. Este 8-kor fürdünk.21:00-kor kajci, reggel 5-6 óra közt eszik, de nagyon keveset. Majd 9,13,17 órakor normál adagot. Nem baj, hogy a reggeli kajcija, csak fél adag vagy annyi sem?

Figyelt kérdés

Mert ugye napi 5* kellene ennie.

Napközben már eszik almát, barackot, és meggyet.


2009. jan. 7. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:
az én kisfiam sem reggelizett ennyi idős korában, bár ő a fogától evett kevesebbet szerintem. aztán ahogy jött ez az állapot, úgy el is múlt, mostmár megint eszik szépen. de hetekig csak fél adagot evett, szerintem nem baj, ne törődj vele.
2009. jan. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 11 hónapos lesz és sem eszi meg a reggelijét (a teljes adagot). Szerintem ez nem probléma ha a nap többi szakában megeszi azt az adagot amit adsz neki. Tápszeres vagy anyatejes, mert tudod az alma a barack és a meggy csak nasi neki!!!! Azok nem főételek a számára.
2009. jan. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!