Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 pozÍcóiós kenguru vagy...

4 pozÍcóiós kenguru vagy babaerszény majd mei- tai?

Figyelt kérdés
A vélemények alapján(köszönöm, aki megÍrta:) erre jutottam, segÍtsetek dönteni! Eredetileg mt szerettem volna de az még 2 hónap:(. Köszi!
2010. nov. 4. 15:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

21:26-nak

Nekem 1 évesan vagy ment vagy hátihordozóban ült

2010. nov. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"Szerintem azért lett egészségtelen akenguru, hogy el tudják adni a kendőket 5-6 ezer forintokért:-)))"


Egy BabyBjörn kenguru 20.000 Ft. Jó drága, ehhez képest egészségtelen, kényelmetlen és alig pár hónapig használható. Nem értem, miért veszik meg egyáltalán, amikor ugyanennyi pénzért kaphatnának

csúcsminőségű hordozókendőt pl itt: [link]

formázott csatos hordozót pl itt: [link] vagy

mei tai-t pl itt: [link]

Mindegyiket a baba óvodáskoráig, vagy akár tovább is használhatnák. Megkönnyítheti az óvodából való hazamenetelt vagy akár egy fárasztó erdei túra végén is elő lehet kapni, kis helyet foglal. Igaz, egyikre sincs ráírva, hogy BabyBjörn, és nem a Brendonban árulják. :-( Sajnos. Akkor talán többen hordoznának helyesen.


Örülök annak is, amikor valaki kenguruzni akar, mert ez azt jelenti, hogy hordozni akarja a babáját, és ez jó! :-) Nagyon jó, dícséretes, örülni való. De kicsit utána kell(ene) járni, hogy mi az egészséges a babának és a hordozó személy gerincének. A kérdező kérdezett, elkezdett utánajárni, jól tette! :-)

2010. nov. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

örülök, hogy örülsz:-)))

fiam 11 éves lesz, kenguruztunk és nem lett semmi baja, sőt akkor még csak kenguru volt.


szerintem pár év múlva kendő sem lesz jó


erről ennyit, most kendőnek van éppen divatja

2010. nov. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kb többezer éve...
2010. nov. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

21:26os vagyok,és képzeld az erszényben is lehet háton is a gyerek,ja és persze kilométereket még nem megy sajnos...


Csak hogy el tudjad képzelni a dolgot:

http://www.youtube.com/watch?v=OHxUJZplJ98

2010. nov. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
éljenek az ősanyák:-(((((((((((((((
2010. nov. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Jaj, ne légy ilyen szarkasztikus vagy nem is tudom... Rosszindulatú? Az általad ősanyának nevezett tipus nehezen érthető talán néha de tény, hordozni tudnak, és tanácsot adni. Mert másnak is szüksége lehet a hordozás "csodájára";). És nem mindenki csinálhatja egyformán a gyereknevelést. Hál' Istennek.
2010. nov. 8. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!