Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek ilyen? Meg van...

Van valakinek ilyen? Meg van vele elégedve? Ti vennétek ilyet? Link.

Figyelt kérdés

[link]


A kislányunk 9 hónapos és most már szeretnénk etetőszéket venni, de nincs túl sok pénzünk és helyhiányunk is van.

Szerintetek ez jó választás lenne?


2010. nov. 5. 16:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem hülyeség, bárhová magaddal tudod vinni.

Vendégség, étterem...

2010. nov. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Sokan dícsérik, épp az bárhol hasznlhatósága miatt.

Arra számolj, hogy ő még előrehajol, össze -vissza forog, és leesz mindent. De ha ezt vállalod, jó választás.

A tálcás ennyivel előnyösebb, de ez is kivédhető, szokás kérdése..

2010. nov. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

a tálcát hiányolom én is, illetve majd le fogja enni azt az anyagot, letörölni meg nem lehet csak kimosni

de ettől eltekintve szerintem klassz, én azt hiszem megvenném

mi sem adtunk 10 ezreket az etetőszékért, mi ikeásat vettünk 3 ezerért, de az már sajnos nem kapható, nem tudom miért, pedig nagyon praktikus

2010. nov. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kéne még alá egy ülésmagasító. Huzamosabb otthoni használatra nem venném, viszont kirándulni, étterembe nagyon praktikus, és ilyen olcsón még sehol se láttam. Teszveszen se.
2010. nov. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

szerintem tök jó:)

nekünk tálcás van, még nem használtuk egyszer sem, 10 hós

2010. nov. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
mármint a tálcát....
2010. nov. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább ilyet vegyél, én attól félnék, h ha kibillen oldalra, a székkel elborulna. És tényleg állandóan moshatnád, vagy két darabot kellene venned.

[link]


[link]


[link]


[link]


Ezek jó árban is vannak.

2010. nov. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én inkább az ülésmagasítóra voksolok.
2010. nov. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A tálca nagyon kellene.Hamarosan egyedül kezd majd kanalazgatni a babád.Hogyan éri fel az asztalt rendesen, hogy önállóan egyen-igyon?És az tuti, hogy ahányszor eszik, annyiszor ki kell majd mosni.Ez csak az én véleményem.

Én mindent használtan vettem, mert nem szerettem volna sokat költeni.Nem bántam meg.Lehet nagyon jó használtakat is kapni.

2010. nov. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Állandó otthoni használatra nem vennék ilyet. Tényleg akár naponta is ki kell mosni, ha leeszi a baba és én nem mernék egy méterre sem elmozdulni mellőle, szerintem nem nagy ügy egy izgő-mozgó babának kiesni ebből vagy felborulni székestől. Akkor inkább egy használt asztalra szerelhető!
2010. nov. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!