Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hós, tápszeres baba ehet...

6 hós, tápszeres baba ehet 100% durumlisztből készült biotésztát? Tojás, meg semmi egyéb nincs benne.

Figyelt kérdés
Két hónapja hozzátáplált, már eszik sokféle zöldséget, gyümölcsöt, csirkehusit, babakekszet. Nem akarom mindig sinlaccal vagy krumplival süríteni az ételét. Ma vettem bioboltban ilyen tésztát, csak víz meg durumliszt van benne.
2010. nov. 6. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
ehet, hisz az kb. liszt és víz, más nincs benne. babakeksz is javasolt már 4 hónapos kortól, ezek az összetevők abban is megtalálhatóak.
2010. nov. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ehet már, az én lányom is kap, ő már hét hónapos
2010. nov. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze. Sőt, csinálhatsz jó kis bababolognait, olaszos tésztát, stb.
2010. nov. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! És az, hogy durumlisztből van, nem probléma? Nem tudom, a baba szempontjából van-e különbség a durum és a sima liszt között.
2010. nov. 6. 14:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Egészségesebb a durum liszt, mint a sima, úgyhogy nyugodj meg, a legjobbat kapja a baba ezzel! :)
2010. nov. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A durumlisztből lehet tojás nélkül is tésztát készíteni, a simából nem (az szétfő). Tehát amíg nem ehet tojást a babád, addig ilyen tésztát adhatsz neki.
2010. nov. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!