Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem szabad minden nap porszivo...

Nem szabad minden nap porszivozni a baba orrat? Minden nap tele van neki?

Figyelt kérdés
2010. nov. 6. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindig ki kell fújni neki! Különben lecsuroghat neki akár a légutakba is:S Az nem függ össze a váladéktermeléssel.
2010. nov. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Naponta többször is ki lehet porszívozni!


4 gyerekes anyuka

2010. nov. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahányszor Te is kifújnád az orrod, neki is annyiszor szívhatod. Szóval ha szükséges, bárhányszor és bármikor. Én éjjel is zúgattam a porszívót, mert nem tudott aludni a babám. Napközben, ahányszor hallottam, hogy tele az orra, leszívattam. Egy porszívót tönkre is vágtam, de gondolom már a végét járta azért nem bírta a kiképzést.
2010. nov. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha kell, óránként porszivózom nekik. Még a lassan 5 évesnek is, mivel nem akarja rendesen kifújni az orrát...

3 gyerekes anyuka

2010. nov. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!