Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha már mászik a baba, minden...

Ha már mászik a baba, minden nap fel kell porszívózni?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy nem kell mindennek patyolat tisztának lennie,de nálunk nincs szonyeg,csak parketta és csempe,így sokszor már a takarítás utáni nap poros.Ti hogy csináljátok?A másik kérdés,hogy nem fázik fel a baba,ha a padlón mászik?
2009. máj. 28. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
hát azt te látod, h mennyire poros. 2 naponta szerintem elég. mi leszőnyegeztük a lakást, mikor mászni kezdett a fiam, mert én is féltem, h felfázik.
2009. máj. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én csak felmostam este, hogy ne legyen poros, vagy kicsit korábban keltem és akkor.

nem fog felfázni az enyém sem fázott fel.

2009. máj. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A parketta nem gáz, de a csempe szerintem hideg neki. Én minden nap felmosok, már csak másznia kéne, de még csak a hintázásnál tartunk. :-)
2009. máj. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
FElfázni nem fog. Hogy mennyire poros azt meg te látod, de szerintem kétnaponta bőven elég. A szőnyeg sokkal több port, koszt megfog, nem lehet normálisan kitakarítani, ebből a szempontból a parketta, csempe sokkal jobb.Bár nekem inkább csak háromnaponta van időm felmosni...
2009. máj. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is parketta van, mi szivacs-puzzle-t (habtapit)vettünk, az van a földön, így legalább nem teljesen a parkettán mászik a gyerek. Nekem nincs időm minden nap porszívózni, amikor úgy látom, hogy már kell, akkor takarítunk. Én meg szoktam mosni a gyerkőc kezét, ha befejeztük a földön mászást.
2009. máj. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is ugyanez a helyzet, én általában 2-3 naponta, porszívózok, és felmosok, a követ cif felmosóval, a parkettát sofixszal.


Mivel én is félek a felfázástól, mert főleg a kő elég hideg, melegben egy body van rajta zoknival, ilyen hűvösebb időben, mint most, hosszúujjú body, zokni, hosszúnadrág, póló, puhatalpú cipőcske. A kőre nem nagyon szoktam engedni.



8 hós kislány anyukája

2009. máj. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!