Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Át lehet valahogy szoktatni...

Át lehet valahogy szoktatni egy 6 hónapos babát, hogy egy órával később keljen?

Figyelt kérdés
Az óraátállítás óta nem szokott vissza a fél7-7-re,viszont este eddig is,és most is fél 9 körül alszik el.Nekem is ugyanúgy van vagy 10 fél 11 mire lefekszek,viszont ez a reggeli mínusz egy óra teljesen padlóra küld.Át lehet őt szoktatni,vagy szokjam meg én? :) Amúgy hiába kel fel korán,ugyanúgy 7 kor reggeliztetem,gondoltam hátha rájön,hogy kár korábban kelni,de nem.Tök jól elvan az ágyában,a gond csak annyi,hogy az ébredés utáni pityergésből meg kell vigasztalni-ami annyi,hogy kiveszem,megpuszilgatom,és kész-de ha már ennyire felkelek,nem tudok visszaaludni míg ő molyol.
2010. nov. 7. 07:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Át lehet természetesen szoktatni, csak nem egyszerre - minden nap 5-10 perccel késöbb fektesd, mint most, pár nap után újra valamivel késöbb, amit a megfelelö idöre átáll.


Mi annak idején, mikor még kicsit voltak, már az óraállitás elött két héttel legkésöbb elkezdtük az átszoktatást, így mire odakerült sor, már alig volt eltérés.

2010. nov. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!