Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Le lehet valahogy szoktatni a...

Le lehet valahogy szoktatni a babákat arról, hogy éjszaka is 3 óránként egyenek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Majd leszoknak maguktól, ha itt az ideje.
2010. máj. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Mennyi idős a babád? Ha már 2-3 hónapos, akkor ha adsz neki egy pici teát, egy idő után rájön, hogy akkor úgysincs kaja és mivel nincs értelme felkelni, hát alszik tovább.
2010. máj. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem bevált, hogy amikor éjszaka ébredés előtt elkezd nyüszögni hasra fordítom és így még tovább alszik 1 vagy 1,5 órát. Rajtam ez is sokat segített, már nem vagyok annyira fáradt. 6 hetes a babám.
2010. máj. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
15%

Teát adni???? Minek??? Rontani jó előre a még ki sem bújt fogait, tönkretenni az emésztését és éheztetni a gyereket, aki még teljesen jogosan kéri az ennivalót, merthogy pici és szüksége van rá???? Úristen, komolyan mondom, ez brutális.

Ha valakinek teher megetetni a gyerekét ha az éhes, akkor ne vállaljon babát, nem neki való. Vagy tartson kutyát, az nem kér éjjel enni.

2010. máj. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
31%

Mennyi idős?


Egyébként, Te "leszoktatod" magad az ételről, ha éhes vagy?

Ha azért sír, mert éhes (nincs kaki, nem fáj a pocak....) adj neki enni! Ahogy növekedik, szépen lassan "leszokik".

2010. máj. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!