Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fehér harisnya (vékony 15Den)...

Harisnyababee kérdése:

Fehér harisnya (vékony 15Den) UV fényben?

Figyelt kérdés

Holnap este party-zni megyünk (progi meg goa). Egy szaggatott farmerba mennék(kb 10-12 kisebb - nagyobb lyuk a legnagyobb tenyérnyi)És gondoltam milyen állat lenne alá egy fehér hari, ahogy "világít" UV alatt. Valakinek esetleg van személyes tapasztalata? Tényleg jó lehet az úgy, vagy inkább felejtsem el? Másik variáció, amire gondoltam egy extrém csillogó testszínű hari. Erről van nekem is személyes tapasztalatom, ami kajak pozitív,szal ha nem kapok megnyugtató válaszokat, akkor maradnom kell ennél a már bevált változatnál...



(Kicsim, hiába is írsz, a te véleményed elfogultság miatt nem számít..xD)


2011. máj. 14. 02:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyén mutat, ha világít akkor messziről csak a lábaid látszanának, de alapból is hülyén néz ki a világos farmer egy fehér harisnyával, meg meleged is lesz benne, mindenképpen kell a harisnya?!
2011. máj. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
goán sztem elég flesh ha világít a lábad egyébként meg..:DD ettől függetlenül sztem is meleged lenne..:/
2011. máj. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!