Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akik szoptatnak. Mit...

Anyukák, akik szoptatnak. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2 és fél hónapos a babám és attól tartok, hogy fogy a tejem.Mostanában alig eszik 70-80 ml-nél többet és elég nyűgöskés is.Pedig igény szerint szoptatom, iszok, homeopatiás bogyót szedek és tejszaporító teát is iszok.Fejni is szoktam, igaz nem minden szoptatás után.Mit tehetnék még???
2010. nov. 7. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Feváltva idd a teát és szedd a homeós bogyót, mert üthetik egymást, és csökkenhet a hatásuk. Én hetente váltogattam. Tehát 1 hét tea, 1 hét homeo.
2010. nov. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Először is nyogodj meg! Nekem 2 hós ababám és volt má rtöbbször kisebb nagyobb ingadozás. Sokat segített a meleg fürdőzés,zuhanyzás szopi előtt vagy csak úgy napközben. Nekem nagyon mondták hogy levest egyek és hallottam olyat is hogy szopi közben inni kell ez is segít. Hajrá ne add fel!
2010. nov. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy hogyan szoptatsz, de ha egyszerre csak egy mellből, akkor kínáld meg a másikból is. Én is így szoptattam, és még mindig szopizik a kicsim, most 9 hónaposak vagyunk. Én is bevetettem minden praktikát, én ittam még görögszénamag teát meg alkoholmentes sört is. Ne keseredj el, pont most nem szabad feladni, mert hamarosan be fog állni rendesen a kereslet-kínálat, és utána már nem kell különösebben semmit tenned érte, annyi tejed lesz amennyi a babónak szükséges. Lényeg, nem szabad idegeskedni, meg stresszelni miatta.
2010. nov. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha megmaszírozod szopi előtt a melled, könnyebben ürül a tej, nálunk a klinikán a fejés előtt is javasolták. Még a pihenés is sokat számít, ne eröltesd meg magad.
2010. nov. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én pár napja olvastam itt, hogy valakinek segített a pattogatott kukorica tejtermelés ügyben. Na, gondoltam, kipróbálom, mert eddig semmi sem hatott. Reggelre annyi tejcsim lett, úgyhogy lassan malacnak érzem magam a sok kukoricától, remélem, kinézni nem fogok úgy tőle, de mindent a tejcsiért.:))
2010. nov. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

pótold tápszerrel. inkább, minthogy nyűgösködjön a baba.

nem szentségtörés.

2010. nov. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem eddig a pradicsomleves és a mogyorókrémes kenyér jött be. Még jó a dm-es tejszaporító. és amúgy amit a második írt az még nagyon tuti.
2010. nov. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szió!Pár hete én is nagyon kétségbe estem, és akkor ajánlották nekem a milupa, milusan nevű teáját.Az íze is nagyon jó, és nekem annyi tejem lett tőle, hogy már tele a fagyasztó:)A tescoba érdemes megvenni, ott egész jó áron van.Remélem tudtam segíteni.
2010. nov. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!Kipróbálom, amiket írtatok!

Jó babázást!

2010. nov. 8. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!