Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babám evés közben...

4 hónapos babám evés közben (csak szopizik) felsikít, elkapja a fejét és vigasztalhatatlanul ordít, nem is tudom utána általában etetni tovább. Mi a baj?

Figyelt kérdés
Régebben hasfájás miatt csinálta, de akkor inkább megfeszült, most meg összegörnyed,és mintha kapaszkodna belém, azért gondolom, hogy más lehet. És nagyon izzad is a feje közben.
2010. nov. 7. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha túl sokat eszik akkor is igy reagálhat,vagy ha sok levegőt nyelt.

Sok kismama ugy gondolja,akkor sír a baba ha kevés a tej vagy fáj a hasa,pedig sokszor túleszi magát,vagy levegőt nyel,ilyenkor nem is folytatja az evést.

2010. nov. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elég rosszul hangzik. Nálunk is volt hasonló, de akkor válaszotta el magát, még 3 hós sem volt, a cumisüveg jobban tetszett neki, egy darabig fejtem és azt is odaadtam neki a tápszer mellé. Az izzadásra ötletem sincs, nem fáj valamije? Talán a gyerekorvostól kellene megkérdezni.
2010. nov. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én babám 4 hónapos nekem is csinált ilyeneket mert jön a foga egy kicsit érzékenyebb ilyenkor az ínyük és lehet,hogy ez a baj nézesd meg a dokival ő hogy látja a fogzását a picidnek. Én meg nézettem és a mi orvosunk irt is fel kenőcsöt azóta nincs problémánk
2010. nov. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem a füle fáj???

Szopás közben szokott nekik nagyon,ha fáj.Próbáld az újaddal óvatosan begyomni,és elengedni,hogyan reagál rá.Ha a füle akkor fordulj orvoshoz vele.

2010. nov. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem pajzsmirigy probléma?
2010. nov. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Pajzsmirigy???
2010. nov. 8. 10:11
 7/8 A kérdező kommentje:
Hogyhogy jobban tetszett a cumisüveg?Az enyém nem ismeri.
2010. nov. 8. 10:12
 8/8 A kérdező kommentje:
Fülét nyomkodtam, nem látom, hogy fájna neki.
2010. nov. 8. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!