Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek milyen babakocsija van?...

Kinek milyen babakocsija van? Pro és kontrát is irjatok, és hogy mennyi idős a baba! Mindenki irjon!

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 09:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Espiro vector-eletem legnagyobb tevedese....az, hogy kicsi a bevasarloresze nem kifejezes szinte nincs is, de ha bele is fer valami alig lehet belegyömöszölni.A kerekei sz@rok, mozesresze pici es meg sorolhatnam.Egyetlen elöny, hogy tenyleg kicsi(bar a seat altea csomijat ez is kitölti), nem ajanlanam senkinek!Egyszerüen egy sz@r lengyel gyartmany....
2010. nov. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Chippolimo Futura 3 kerekű travel system:


[link]


Pro:

- nem találtam még olyan terepet, ahol elakadtam volna vele (jó nagy kerekei vannak)

- nagyon könnyű irányítani

- jó széles az ülő/fekvő felülete, így télen is kényelmesen elfér benne a babám

Kontra:

- nem lehet úgy tolni (a bébihordóval kivéve), hogy szembe legyen nekem a babám

- a fék néha beragad, és van, hogy elég nehéz kiengedni

- kicsit nehéz (ezért is vettünk egy könnyű sport kocsit is)



Peg Perego Aria sport kocsi:


[link]


Pro:

- nagyon könnyű, gyerekkel együtt is simán felrakom a BKV járművekre (direkt a bkv-hoz vettük)

- könnyen összecsukható

Kontrát még nem találtam vele! :)))

2010. nov. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Quinny Buzz szettet vettünk (hordival, mózessel) nekünk kicsi volt a mózes nagyon hamar (valahogy olyan rövidke).

A hordozója jó volt azt szerettem.

Maga a kocsi, hááát az árához képest én nem vagyok elájulva tőle. Mondjuk mi magasak avgyunk és mindig totál kihúzva a tolókart használtuk, és úgy nekem kicsit lötyögött a kar..


Egyetértek azzal aki írta hogy rövid az öve nagyobb gyereknek és amúgy az XL-es ülésnek is a fejrésze olyan szűkös, már úgy értem a kupolája hogy szinte a gyerek fejében van...

És a bevásárlója is kicsi..

Szóval én annyira nem voltam/vagyok elájulva tőle amennyire sok pénzt rááldoztunk :(

Szépnek viszont szép:)) És sokféle színű sportülés, mózes meg hordi van hozzá.

Mondjuk én még jobbat se láttam tehát valami baj mindegyik babakocsival van:)) Ártól függetlenül:)

2010. nov. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Jane Carrera mátrix autósüléssel.

Egykézzel irányítható, kicsire csukódik (fiat punto csomijában utazik). Kerekei bár közepesek, nem akad el. Buszra könnyű felszállni vele, bár itt (Debrecen) csak alacsonypadlósok járnak.

Ami nem tetszik: Csak majdnem vizszintesig dönthető, a sportrész kupolája kinyitásnál néha leesik (kikopott a sín). Eltört a fékje. Rövid a lábtartó rész, bár 10 hós lányomnak még nem kell lelógatni.


Az autósülés:

Biztonságos, fekve beköthető, ha ülve elalszik a gyerek a kocsiban, kiveszem és egy mozdulattal már fekszik is. Még simán elfér benne 10 hós lányom, bár a lába már kezd kilógni. Már csak az autóban használjuk.

Hátránya, hogy dög nehéz, így mindenhova csak vázzal érdemes vinni (egy kézzel rátehető).


Összessgégében én imádom ezt a szettet (bár néha szidom, nem kéne másmilyen).

2010. nov. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk 2 babakocsink van.

1.Retrus(Brendonos)most már turagoo néven futnak.

Pozítívumok:

Bármilyen úton könnyen lehet tolni(tavaly a 20 centis hóban is lazán tudtunk sétálni a babámmal),a mai napig kényelmesen elfér benne a kisfiam(pedig már 14hónapos lesz),mindkét irányból tolható.És konkrétan semmi baja nem jött még elő,pedig én már használtan kaptam tesóméktól!!

Olcsó ár,mindössze 30000Ft volt.

Negatívum:

Nagyon nehéz babakocsi(nem szivesen vittem magammal sehova ahová kocsival mentünk,mert épp hogy csak befért a fiat bravonk csomagtartójába,és elég nehéz volt ki-be emelgetni).


2. Römer Yanis

Pozitívum:könnyen cipelhető,emelhető.Majdnem vízszintesig dönthető támla.stb.

Negaivum:még nem tapasztaltam.

2010. nov. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Akinek 3 kerekű a kocsija az mit gondol róla,nem instabil néha?Nekem van egy 2 személyes Jane Powertwinem is,amit imádok,de ha a nagylányom elöl kidől valamelyik irányba amikor járdaszágélyre akarom feltolni,akkor megbillen a kocsi eleje,nem tartja meg a súlyt az egy kerék.
2010. nov. 8. 13:34
 17/22 anonim ***** válasza:

Nekem van a 3 kerekű Chippolinom!

Hát igen! A járdaszegélyekkel nekem is van néha bajom, attól függetlenül, hogy az én fiam egyedül van a kocsiban, és még nem hajolgat belőle kifele. De szerintem ez minden 3 kerekűvel így van, hogy ha pl járdaszegélyre emeled fel, és még csak az elejét raktad fel, akkor azért billenékeny az egész kocsi. De már megszoktam, úgyhogy erősen kapaszkodom a kocsiba, ha járdát ugratunk! :)

Sokáig engem is nagyon zavart ez benne!

2010. nov. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

13:31-es vagyok.

Van egy joggerünk is,de azt nem nagyon használjuk,pontosabban az van az anyukámnál,és ha ott van a kisfiam illetve megyünk akkor ott is van mibe rakni.ezt is úgy örököltük,de nagyon jó állapotban van,és nem is egy olcsó babakocsi...

[link]

2010. nov. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
jaj,a lényeget elfelejtettem.Nekünk nagyon stabil ez a kocsink is,nem fedeztem fel olyan "problémát" mint amit irtál!utolsó voltam:)
2010. nov. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Nekem ilyenem van ,mindennel együtt!Nekem nem instabil!



[link]

2010. nov. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!